Філософія фінансового відновлення громадянами та економічне відновлення повоєнної України у контексті купівельної спроможності громадян, затності робити запозичення та інвестувати. Запрошені експерти допоможуть розібратися з депозитами, облігаціями, відсотками, ризиками та їхнім страхуванням під час війни.
Без емоцій про кредити. Гостя — Яна Федоряка, наставниця для жінок та фінансових тренерів, ведуча ігор Кешфлоу та Ліла.
Пасивний дохід: "однушка у Києві" VS "фондовий ринок". Гість — Вадим Парновий, фінансовий радник.
Як розрізнити і відділити особисті фінанси і фінанси твого малого бізнесу? Чи відрізняються принципи управління одними та іншими? Якими інструментами користуватися, аби раціонально управляти обома? Гостя — Ольга Пестрецова-Блоцька, PhD з економіки, фінансова аналітикиня.
Що робити людині, яка накопичує та інвестує, коли довкола починається турбулентність? Коли різко змінюється курс валют, котирування акцій, світові ціни на нафту тощо? Гостя: фінансовий планер Лариса Мошковська.
Як має реагувати приватна особа на обвал фінансових ринків. Гість — Василь Матій, фінансовий консультант.
Що мають знати про гроші батьки, щоб навчити фінансовому життю дітей? Гостя — Юлія Левін, фінансовий коуч.
Як не збанкрутувати на відпочинку, відновити сили і не сумувати від надмірних витрат і як, при цьому, не втрапити на гачок різноманітних маркетингових схем та шахраїв? Гостя — Олександра Грудзевич, фінансова консультантка.
Недержавні пенсійні фонди. Кому, навіщо і як ними користуватися. Гість — Вадим Парновий, фінансовий радник.
А що про гроші каже... церква? Чи гріх бути багатим? Як правильно розпоряджатися майном, планувати сімейний бюджет? І нарешті — як планувати пенсію? Гість — протоієрей Олекса Петрів, секретар недержавного пенсійного фонду "Покрова".
Як найбагатші родини світу переміщують свої капітали? Що на це впливає і які ми можемо зробити з цього персональні фінансові висновки? На основі UBS Global family Office report. Гість — Василь Матій, фінансовий консультант.