Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Твій час

Останні три роки в школі – особливі. Низка питань, які виникають перед старшокласниками: у який із профільних класів піти вчитися, чи варто наймати репетиторів, чи варто вивчати всі предмети і сумлінно, чи потрібно проявляти громадську активність у школі і що це дасть у майбутньому, що робити зі шкільним коханням, як правильно реагувати на контроль батьків, якщо тобі запропонували спробувати наркотики, перший сексуальний досвід у школі – норма чи надзвичайна ситуація тощо. На всі ці і багато інших запитань готові відповісти гості студії і додзвонювачі: експерти, психологи, педагоги або хтось із авторитетних фахівців, батьки, старшокласники, соціальні працівники тощо.
 

Минулі передачі

 • 20.11.2017 16:09:52
  - Перший канал
  Ведучі:

  Підліткова жорстокість. Випадки масового булінгу. Синдром жертви. «Білі ворони». Звідки вони беруться і як подолати таку «ворону» в собі? Відповіді на ці складні питання шукатимемо  разом з психологом Анною Покровською.

 • 18.11.2017 07:14:01
  - Перший канал
  Ведучі:
  • Тягнирядно Л.

  Подорож Україною всліпу. Що це означає,розкажуть засновники незвичного стартапу Secret Ticket.

 • 14.11.2017 20:10:12
  - Перший канал
  Ведучі:

  Яка небезпека чатує на користувачів в Інтернеті? Як захистити себе від небажаних наслідків перебування в мережі? Основні правила кібербезпеки вивчатимемо з експертомз кіберзалежності, кандидатом психологічних наук Наталею Бугайовою.