Мобільний додаток

Благовіст

Благовіст

Релігійно-пізнавальна передача духовного спрямування.

Основний напрямок – подання історії християнства з точки зору православного віровчення, розповіді про духовні святині та храми України, про життя православних громад. Передача неполітична, не подає міжконфесійних конфліктів. Участь беруть православні священики та ієрархи, фахівці-релігієзнавці, дослідники історії духовності українського народу.

Ведучий – експерт-релігієзнавець Володимир Татаренко.

Наступні передачі

 • 01.11.2020 06:10:00
  - Перший канал
  Ведучі:

  Святий Іларіон Великий./ Преподобний Іларіон, схимник Печерський./ "Тим, які люблять Бога, усе сприяє для добра". Цей вислів апостола Павла коментує митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній./ Ікона Божої Матері "Всіх скорботних радість".

Минулі передачі

 • 25.10.2020 06:10:00
  - Перший канал

  Вшанування пам‘яті святих отців сьомого Вселенського собору./ Ікона Божої Матері "Спорителька хлібів"./ Мученик Лонгин, сотник, що при Хресті Господньому перебував./ Завдання новоствореного в Секретаріаті Кабінету Міністрів України відділу з питань релігії, забезпечення права громадян на свободу світогляду та віросповідання.

 • 18.10.2020 06:10:02
  - Перший канал

  Свято-Троїцький кафедральний собор у місті Дніпрі. / 50 років з часу виходу першого номера журналу "Пам’ятки України". / Як хочете, щоб з вами чинили люди, так і ви чиніть з ними.