Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

На перехресті доріг

У колі її інтересів – творчі долі визнаних майстрів української пісні (композиторів, поетів, співаків),  їхні авторські досягнення і мистецькі проекти. А ще - секрети «творчої кухні» і ті  «перехрестя», що сформували їх, як цікавих особистостей, вартих нашої уваги.
Долю людини недарма порівнюють з довгим шляхом. В кожного він непростий, зі своїми трояндами і тернами. І від свого початку він пролягає у безмежному світі людей, можливостей і подій. Місця їхнього перетину стають своєрідними «перехрестями», долаючи які, людина змінюється, зростає, мужніє…
Життєва дорога творчої людини, можливо,  дещо багатша на ці  перехрестя. І не тільки тому, що у результаті цих зустрічей розквітають таланти і народжуються нові твори. Згадуючи свій шлях, своїх  вчителів, колег, друзів та кумирів,  вони стають публіці  ближчими і зрозумілішими. Їхній  власний життєвий досвід і спогади про непересічних творчих особистостей, з якими щастило спілкуватись,  перетворюють їх на живий ланцюжок, що з’єднує минуле із сучасністю.

Програма виходить в ефір щосуботи та щонеділі о 18.30