Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Віра Доленко

Віра Доленко

Заслужений журналіст України,

Закінчила Львівську консерваторію за фахом "мистецтвознавство".

На  державному  радіомовленні працює з 1976 року. В перервах працювала на педагогічній роботі  та  на телебаченні. 

Минулі передачі

 • 24.11.2017 11:00:03
  За лаштунками
  - RUI
  Ведучі:

  Своє 100-річчя відзначив Львівський національний академічний драматичний театр ім. М.Заньковецькоі. На урочистостях та деяких заходах побувала журналістка В.Доленко. Про все це у програмі

 • 17.11.2017 11:00:03
  За лаштунками
  - RUI
  Ведучі:

  Прем"єра у Національному театрі оперети. Мюзікл "Ханума" переносить нас у кінець 19 століття у старовинний Тифліс з його колоритом, звичаями та кумедними ситуаціями. Презентація унікальноі експозиціі "Історія становлення українськоі нації", що присвячена видатним героям та подіям України від часів Київської Русі і до славетних кіборгів-захисників Донецького аеропорту. Відкриття ювілейноі виставки "Увійди у мій світ" відомого живописця, графіка, монументаліста, заслуженого діяча мистецтв України, народного художника України Володимира Слєпченка (Національний заповідник "Софія Киівська" у виставкових залах "Хлібні")

 • 10.11.2017 11:05:00
  За лаштунками
  - RUI
  Ведучі:

  Про Криворізький академічний міський театр пластичних мистецтв "Академія руху", який здобув заслужене визнання як в Україні, так і за її межами, та дізнаються про виставки сучасних художників, які експонуються у Фонді культури та музеї-майстерні Кавалерідзе

 • 01.10.2017 16:11:14
  - Промінь
  Ведучі:

  У програмі "За лаштунками" в Міжнародний День музики, слухачі зустрінуться з творчим і сімейним подружжям солістів Національного театру оперети. Це- заслужена артистка Украіни- Ірина Лапіна та народний артист Украіни- Сергій Павлінов. У іх виконанні прозвучать фрагменти з популярних оперет.

 • 30.09.2017 18:06:00
  - Промінь
  Ведучі:

  У програмі "Віч-на-віч" ми підготували зустріч з відомим джазовим музикантом і педагогом Петром Полтарєвим, який розповідатиме про власне творче становлення і сходинки до визнання.