Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Володимир Нечепоренко

Володимир Нечепоренко

Ведучий науково-пізнавальної передачі “АВС” Народний артист України Володимир Макарович Нечепоренко народився на Черкащині 14 листопада 1949 року. Актор згадує, що школярем дуже любив слухати по радіо “Театр перед мікрофоном”. Закінчив акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого в 1972 році, спочатку працював у Чернівецькому театрі імені Ольги Кобилянської, потім – у Київському театрі юного глядача.  Багато років Володимир Нечепоренко працює у Національному театрі імені Франка, де з успіхом грає у виставах “Урус-шайтан”, “Віват, королево!”,  “Украдене щастя”, “Сентиментальний круїз”.  Знімався в кінофільмах «Лаври», «Будні карного розшуку», “Дрібниці життя”, “Вбивство в зимовій Ялті” та інших.  Лауреат міжнародної премії “Золотий Орфей”. Веде науково-пізнавальну передачу “АВС” на Першій програмі упродовж понад 20 років.

Захоплюється вирощуванням квітів на дачі і різьбярством по дереву. 

Минулі передачі

 • 09.03.2018 18:32:47
  - Перший канал

  Як зміцнити статус української як державної мови - голова Київського міського об'єднання товариства "Просвіта" Кирило Стеценко.

  Чи стане реальністю зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина розповів дипломат, експерт-міжнародник Ярослав Войтко.

 • 03.03.2018 10:35:25
  - Перший канал

  Обговорення резонансних суспільно-політичних, соціальних, науково-пізнавальних та культурно-мистецьких подій і тем - в рубриках «Особистий вибір» та «Власний інтерес».

  Інформація про різноманітні події дня - в рубриці «Суботній навігатор», а яку книжку варто прочитати, який концерт відвідати, який фільм переглянути, яку страву приготувати тощо – в рубриці «Дружня порада».