Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Галина Дацюк

Галина Дацюк
 

Ведуча програми "Моя історія".

Народилася 6 березня 1956 року на Тернопільщині.

1978 року в Києві закінчила факультет журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

З 1978 по 2001 рік працювала кореспонденткою, завідувачкою відділу газети "Комсомольское знамя", часопису "Україна", газети "Независимость".

З 2001 року викладає в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Авторка та співавторка книг: "Ми – в історії" (1998), "Слава Богу за все" (2001), "Усна жіноча історія. Повернення" (2003), "Історія однієї фотографії" (2004), "Історія одного журналістського курсу" (2008), "На хресній дорозі. Історія однієї родини у листуванні" (2013).

Член Спілки журналістів України з 1984 року.

На Радіо "Культура" прийшла у 2004 році з авторською передачею "Світ жінки".  

Очолює Київський жіночий центр "Спадщина".

Предмет зацікавлення – усні жіночі історії. Улюблений стан душі – подорожі.

Минулі передачі

 • 09.12.2018 17:03:02
  - Культура
  Ведучі:

  Гостя: журналістка Євгенія Подобна, авторка книги "Дівчата ріжуть коси". Вона писала цю книжку 8 місяців. Шукала  жінок-воїнів АТО по всій Україні: в бліндажах, госпіталях,  "у закинутій хаті в прифронтовому селі". Записувала інтерв"ю розшифровувала, уточнювала. А в цей час Український інститут національної пам’яті "робив усе можливе і неможливе, щоб кропітка робота не пропала, а вийшла ошатним виданням. Книга вже є! Її презентація - за декілька днів. А сьогодні авторка Євгенія Подобна в передачі "Моя Історія". Про себе і про жінок, які захищають нас на передовій 
   

 • 02.12.2018 17:03:00
  - Культура
  Ведучі:

  Гостя: Оксана Гордієць, народозанавиця, старша наукова співробітниця Музею Івана Гончара. Вона  знає про українську пісню все. Вважає її книжкою буття України. За піснею звіряє час, зорі на небі і літо на землі. Вона говорить з народною піснею і читає її. А ще - дарує цю розкіш людям. Бо Оксана Гордієць - солістка пісенного гурту  дивовижного "Рідна пісня".

 • 25.11.2018 17:03:00
  - Культура
  Ведучі:

  Гостя: Оксана Івасюк, кандидатка філологічних наук, доцентка Київського національного університету імені Бориса Грінченка. Вона завше пам"ятала, що родом - з Буковини. Що вона - молодша сестра композитора Володимра Івасюка. Що  виростала у  шляхетній родині,  де найвищими вартостями були справедливість, слово і любов. Вона шанувала ту спадщину і дякувала їй. Але знала, що неодмінно стане науковицею, викладачкою, що будуватиме самостійне прецікаве життя.  Сьогодні її наукове захоплення Борис Грінченко. Історія Оксани Івасюк у Моїй Історії 25 листопада

 • 18.11.2018 17:03:00
  - Культура
  Ведучі:

  Гостя: Еліна Свенцицька — українська письменниця, філологиня, професорка Донецького національного університету імені Василя Стуса, професорка Таврійського національного університету імені Володимира Вернадського. Днями презентувала у Києві свою поетичну збірку «Речі, що залишилися від дому». «Це листи з Донецька, який є в моєму серці. В мене є відчуття, що я озвучую долю не однієї мене, а багатьох людей, в яких мала і велика батьківщина розійшлися між собою. Всі ми постали між пекельним вибором. Мені пощастило, що я можу про це говорити через ритм та емоції. Коли, в якийсь момент відволікаєшся від того, що всередині, і починаєш на це дивитися з боку, з’являються вірші. Так працює пам’ять» 

 • 04.11.2018 17:03:00
  - Культура
  Ведучі:
  На тлі офіційної історії губляться унікальні історії - історії жінок. Говоримо про невидимі жіночі постаті, аби репрезентувати внесок жінок як вагому складову культурного простору України.