Майя Манько
Майя Манько

Народилася на Луганщині.

2006 року закінчила Східноукраїнський національний університет імені В.Даля за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища". Отримала кваліфікацію "магістр журналістики та медіа-комунікацій, викладач закладів вищої освіти" в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Починаючи з 2007 року працювала в регіональних та корпоративних ЗМІ на Донбасі. Модерувала юнацькі історико-просвітницькі студії. У 2014 році переїхала до Києва. Брала участь у створенні та розбудові ГО ДонбасSOS, була задіяна у правозахисних та освітніх проектах.

На Радіо "Культура" - з 2015 року. Працювала ведучою вечірньої програми "Мистецтво і війна", потім долучилась до команди ведучих ефірів ранкової програми "Культура Live".

Захоплення: екоосвіта, урбаністика, етнографія, історична реконструкція, давня музика.

Передачі з архіву

Які особливості  відновлення лісів на Луганщині і у Чорнобильскому заповіднику? Сергій Зібцев, експерт з лісових пожеж, професор кафедри лісівництва НУБІП України

Ведучі: Майя Манько

Якими можуть бути наслідки пожежі на Луганщині і як швидко вдасться їх ліквідувати?  Сергій Зібцев, експерт з лісових пожеж, професор кафедри лісівництва НУБІП України 

Ведучі: Майя Манько

Як зміна клімату впливає на тваринництво? Оксана Девіс, координаторка проєктів глобального екологічного фонду ФАО ООН

Ведучі: Майя Манько

Яка роль лісів у зменшенні наслідків паводків? Петро Лакида, директор Інституту лісового і садово-паркового господарства НУБІП України

Ведучі: Майя Манько

Чим замінити поліетиленові пакети? Ірина Миронова,  голова ГО "Нуль відходів Львів"

Ведучі: Майя Манько

Як  зменшити негативний вплив транспорту на довкілля і здоров'я ? Тамара Малькова, директор Міжнародної благодійної організації "Інформаційний центр "Зелене досьє"

Ведучі: Майя Манько

Мальовничі місця України і дивовижні природні об'єкти, які варто хоча б один раз відвідати. Петро Тєстов, аналітик міжнародної благодійної організації "Екологія. Право. Людина"

Ведучі: Майя Манько

Як долучитися до збереження довкілля у Всесвітній день охорони довкілля і щодня? Оксана Омельчук, ГО "Екодія"

Ведучі: Майя Манько

Як правильно сортувати сміття? Оксана Комінко, активістка ГО "Єдина планета"

Ведучі: Майя Манько

Чому  висока розорюваність грунтів небезпечна для довкілля? Розповідає Михайло Амосов, координатор ініціативи "Ленд матрікс"  ГО "Екодія"

Ведучі: Майя Манько