Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Людмила Ржепишевська

Людмила Ржепишевська

Народилася в місті Умані, в Києві живе з 1977року.

Закінчила музичне училище, Київський педагогічний інститут музичний факультет.

Шлях на радіо був обраний відразу після навчання.

Прийшла на радіо відразу в музичну редакцію, потім рік працювала у першому філармонічному кооперативі, була ведучою музично-культурних вечорів, потім працювала в центрі музінформ і в 1989 році повернулася на радіо на іномовлення. Коли утворилася ВСРУ працювала у відділі культури, вела музично- інформаційну програму, музичний календар. Крім цього була автором програм "Музика з України" в англійській та "Музична панорама" в німецькій редакціях ВСРУ. Тепер працює в Руській редакції Всесвітньої служби радіомовлення України.

Теми передач вибираються різні за подіями - це фестивалі, конкурси, ювілеї, сольні концерти виконавців. Більша частина програм була присвячена подіям на сході країни через творчість, громадянську позицію та участь у волонтерському русі наших українських артистів.

Дуже любить свою роботу, яка викликає позитивні емоції і великий інтерес. Намагається щоб люди слухали і більше дізнавалися про українських артистів, музикантів. Живе активно з позитивом, любить гарні книги, кіно, живе спілкування і звичайно, подорожі.