Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Ірина Гуцалюк

Закінчила Київський університет ім. Тараса Шевченка,  факультет журналістики.

Член Спілки журналістів України.

Раніше вела  програми: "Наш мікрофон - музикантам - аматорам", " Музична пошта", "Музичні контрасти. Бардівська пісня" на УР -1, " Під час обідньої перерви" на УР-2. Разом з Веронікою Маковій вела програму " Мистецька афіша" у "Вечірньому променаді" та готувала і вела підсумкові випуски радіопроектів "Пісенні краєвиди української душі" та "Червона рута" на радіо "Промінь".

Любить вирощувати рослини і подорожувати, всі відпустки проводить у мандрах, намагається не пропускати театральні прєм`єри та виставки. Надає перевагу активному відпочинку (плавання, прогулянки на велосипеді), обов`язково хоча б раз на рік має побачити море.

Минулі передачі

 • 14.10.2017 18:30:00
  - Промінь

  Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики "Червона Рута". Учасники: композитор, скрипаль, заслужений артист України Кирило Стеценко, художній керівник перших "Червона Рута", музикознавець Анатолій Калениченко (2 частина).

 • 07.10.2017 18:30:00
  - Промінь

  Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики "Червона Рута". Учасники передачі і засновники фестивалю- композитор,скрипал, заслужений артист України Кирило Стеценко та художній керівник перших "Червоних Рут" музикознавець Анатолій Калениченко.

 • 30.09.2017 18:30:00
  - Промінь

  Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики "Червона Рута". У студії - одні із засновників фестивалю: генеральний директор фестивалю Тарас Мельник та генеральний директор компанії "Комора" Олег Репецький. 2 частина.

 • 23.09.2017 18:30:00
  - Промінь

  Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики "Червона Рута. У студії - одні із засновників фестивалю: генеральний директор фестивалю Тарас Мельник та генеральний директор компанії "Комора" Олег Репецький. 1 частина.