war

В Естонії біля посольства РФ влаштували протест проти зґвалтування українок російськими військовими

13.04.2022 р., 15:53

Кілька десятків жінок 13 квітня зібралися перед посольством РФ у столиці Естонії, щоб привернути увагу до насильства російських військових проти українських жінок і дітей.

Про це повідомляє ERR.

"Російські солдати вбивають невинних жінок і дітей в Україні. Таким чином, люди, які виступають за цю війну, виступають за військові злочини, грубі злочини та самі є співучасниками цих дій. Це наше послання прихильникам путінського режиму", — заявляють організатори акції.

Під час акції жінки у закривавленій спідній білизні, з чорними мішками на голові та схрещеними руками вишикувались перед російським посольством, щоб продемонструвати жорстокість російських солдатів по відношенню до українських жінок та дітей.

Зазначається, що протести у Талліні тривають вже третій день поспіль. 12 квітня відбулася демонстрація біля посольства Німеччини із закликом запровадити жорсткіші санкції проти РФ, а 11 квітня естонці пікетували посольство Угорщини. Протестувальники одягнули протигази, виступаючи проти поточного плану Угорщини купувати газ у Росії та продовження фінансування російської армії.

Фото: twitter.com/UkraineNewsLive

В Естонії біля посольства РФ влаштували протест проти зґвалтування українок російськими військовими

Новини по темі