war

На час воєнного стану строковики матимуть додаткові 30 тисяч гривень щомісячно — Міноборони

8.03.2022 р., 10:28

На період дії воєнного стану військовослужбовцям строкової служби виплачуватимуть додаткову винагороду у 30 тисяч гривень щомісячно. Про це повідомила пресслужба Міноборони.

"Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови від 28 лютого 2022 року № 168 "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану", якими виключив обмеження щодо виплати військовослужбовцям строкової служби на період дії воєнного стану додаткової винагороди 30 тисяч гривень щомісячно", — йдеться у повідомленні.

Як пояснили у Міноборони, ця постанова була прийнята на виконання Указів президента. Нею передбачено, що в умовах воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу ДСНС, Національної поліції виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 тисяч гривень у розрахунку на місяць.

Крім того, усім категоріям військовослужбовців, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, розмір додаткової винагороди збільшується до 100 тисяч гривень в розрахунку на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах, повідомили в Міноборони.

"Сім’ям військовослужбовців, які загинули у цій війні, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 мільйонів гривень, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів", — йдеться у повідомленні.

Фото: Укрінформ

На час воєнного стану строковики матимуть додаткові 30 тисяч гривень щомісячно — Міноборони

Новини по темі