war

Всесвітній день радіо: що 13 лютого готують Українське радіо та радіо Культура?

12.02.2022 р., 21:57

13 лютого відзначають Всесвітній день радіо. Українське радіо та радіо Культура підготували нихку програм, приурочених до свята.

На Українському радіо вийдуть наступні тематичні програми:

14:07 Не тільки "Радіо Ніч". Про 7 українських книжок, де можна прочитати про радіо, розповість Дмитро Хоркін.

На радіо Культура можна буде послухати:

8:10 — Святкова добірка світової класики до Всесвітнього дня радіо-2022 від провідних радіостанцій світу.

9:15 — До Всесвітнього дня радіо поговоримо про те, чи стає цей тип медіа популярнішим і які основні тренди відзначають медіаексперти. Співрозмовником Катерини Толокольнікової стане автор порталу Proradio.org.ua Борис Скуратівський. 

9:50 — Як винайшли радіо? Розповість науковиця Дарія Озерна. 

10:10 — Радіо та довіра: як не загубитися в перенасиченому інформаційному просторі: з Любов'ю Найдоновою, медіапсихологинею, докторкою психологічних наук поспілкується Василь Шандро. 

12:10 — Чи знаєте ви, що більшість країн світу мають своїх кандидатів на почесне звання "винахідник радіо". Згадаймо хоча б найвідоміших: Генріха Герца, Ніколу Теслу, Гульєрмо Марконі, Олександра Попова. А коли і як радіо з'явилося в Україні? Про це знає авторка книжки "Сто років в ефірі", радіожурналістка й письменниця Ніна Даценко. Поспілкується з нею Леся Вороніна.

13:40 — До Всесвітнього дня радіо. Поезія Сергія Жадана в авторському виконанні.

14:07 — Не тільки "Радіо Ніч". Олена Гусейнова з Дмитром Хоркіним про сім українських книжок, де можна прочитати про радіо.

14:55 — До Всесвітнього дня радіо поезію Іцика Фефера читатиме Ірена Карпа.  

15:15  Радіо Нідерландів. Твори Йоганнеса Брамса, Альберта Шнельцера та Йозефа Гайдна у виконанні Камерного оркестру Нідерландів під орудою Франсуа Лельо. Запис з Королівського Концертгебау Амстердама.

17:10 — Радіо Швейцарії. "Богемська рапсодія" у виконанні джазового ансамблю "Вейн тріо". Запис з Базеля, Швейцарія.

18:20 — Радіоверся концерту "90 років в ефірі", який відбувся 28 листопада 2019 року у Великій концертній студії Українського радіо.

У концерті взяли участь: Оркестр народної та популярної музики Українського радіо, Зорова капела Українського радіо, ансамбль солістів "Благовість". Диригент — Михайло Пікульський.

23:50  — Олег Марцинківський. "День радіо" в авторському виконанні.

Всесвітній день радіо: що 13 лютого готують Українське радіо та радіо Культура?

Новини по темі