Обирай пісні. Визначай переможця

Женя Толочний видав новий студійний альбом

22.10.2021 р., 16:31

Женя Толочний видав новий студійний альбом "Де Ви Є". До нього увійшли сім пісень, створених артистом упродовж останніх двох років. 25 листопада у Києві відбудеться концертна презентація пісень нового альбому.

"Як завжди, все почалося з музики. Два роки тому я записав пісню "Весна" і все змінилося. Я зрозумів, що моє життя вже не буде більше таким, стилістика зазнає значних змін. Основну роботу над альбомом я провів у себе вдома, на домашній студії, тому більшість із треків були записані саме в домашніх умовах. Цікавий факт, що пісня "So On" була записана останньою та коли ми опублікували альбом – ця пісня перша у чарті Spotify та українських плей-листах. І для нас це дуже приємна несподіванка. Тому наш вибір був правильний і  ця пісня, як на мене, знакова, бо вона про життя, про шлях музиканта і про те, що все відбувається так, як воно має відбуватися", – розповів Женя Толочний в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

25 листопада Tolo4nyi планує влаштувати у Києві камерну концертну презентацію нового альбому. 

"25 листопада у київському барі "Алхімік" відбудеться концерт "Tolo4nyi". Я запросив музикантів, які грали зі мною у попередніх альбомах, тому це буде живий лайв-концерт. Він буде досить камерний, там буде небагато місць, але всі, хто хоче, хто бажає почути новий альбом та старі пісні, я запрошую у "Алхімік". Стосовно планів, то після невеличкої відпустки я повернуся і продовжу роботу над новим альбомом, якщо можна так сказати, бо в нас є ще декілька треків, які не були опубліковані в альбомі. Тому, можливо, це буде extended-версія альбому, або ж ми випустимо їх як сингли. Тому чекайте на нові релізи та слухайте українську музику", – розповів Женя Толочний в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Фото: Ігор Ткач/Радіо Промінь

Женя Толочний видав новий студійний альбом

Новини по темі