Обирай пісні. Визначай переможця

Сергій Асафатов презентував кліп, знятий на Донбасі

19.10.2021 р., 14:45

Сергій Асафатов презентував кліп на пісню "Люди Ідуть Від Людей". Відео було знято командою режисера Віктора Придувалова в рамках соціально-мистецького проєкту "Натхнення Сходу".

В ефірі шоу “Селекція” на "Радіо Промінь" Сергій Асафатов розповів, що отримав пропозицію зняти кліп за день до початку зйомок. 

"Одного прекрасного вечора написала мені одна хороша людина, Настя Вергелес, вона куратор фестивалю "З країни в Україну". Років п'ять тому, я брав у ньому участь, ми їздили з концертами для військових в зоні АТО. І якось на цьому наше спілкування було перервано, в мене своє життя було далі. А через п'ять років, одного прекрасного вечора пише Настя Вергелес  – "привіт, Сергій, давай знімемо відео до якоїсь із твоїх пісень?". Я погодився. Навіть не поцікавився, хто там зніматиме, як це все відбуватиметься. Через годину вона прислала сценарій. Я ще навіть тоді не знав, яка це пісня буде. Я швидко поскидав нашому концертному директору демо, які би могли підійти. І всі зійшлися на тому, що пісня "Люди Ідуть Від Людей" дуже підходить під сценарій, який прислав Віктор Придувалов. На зйомки треба було виїздити вже зранку у місто Добропілля, оскільки зйомки відбувалися на сході країни, в усіх невеличких містах. Також в цьому проєкті брали участь багато українських зірок, в тому числі – Джамала, ТНМК, Христина Соловій, "Неспроста", Юрій Самовілов, alyona alyona та багато інших. Я щасливий, що мені також вдалося застрибнути у цей останній вагон. І увечері я поїхав до студії "211" до Віталіка Телезіна, аби записати хоч якусь демоверсію цієї пісні, щоб поїхати зранку на майданчик в місто Добропілля і мати під що знімати відео. І от ми поїхали, відзняли це відео, я познайомився з Віктором Придуваловим. Для мене це була дуже крута зустріч, оскільки я багато хорошого про цю людину знав. Я ще в школі навчався, а це вже був один з кращих українських кліпмейкерів, режисерів, майстер своєї справи. Дуже щасливий, що все це відбулося, що всі пазли склалися", – розповів Сергій Асафатов в ефірі шоу “Селекція” на “Радіо Промінь”.

Нагадаємо, у квітні Сергій Асафатов видав сингл "Знайду свою весну”"свого проєкту Jazzforacat.

Фото: Facebook Сергія Асафатова

Сергій Асафатов презентував кліп, знятий на Донбасі

Новини по темі