Обирай пісні. Визначай переможця

Нова формула розрахунку зарплати. Чи збільшаться доходи українців?

19.08.2021 р., 10:13

Кабінет Міністрів погодив постанову Верховної Ради про зміни до законів, що стосуються оплати праці. Зокрема, з з 1 січня 2022 року оновлять правила нарахування мінімальної заробітної плати. Так людям, які працюють в небезпечних та шкідливих умовах, а також для тим, хто має емоційно-нервове та інтелектуальне навантаження, працю оплачуватимуть у підвищеному розмірі. Працівникам яких професій можуть підвищити заробітну плату в ефірі Українського радіо розповідає кандидатка юридичних наук, доцент, експертка з трудового права Світлана Кожушко.

Що зміниться при нарахуванні мінімальної заробітної плати

Я хочу, щоб ми розділяли поняття мінімальна заробітна плата і оплата праці. Мінімальна заробітна плата ― це соціальна гарантія держави, на яку можуть розраховувати громадяни України. Її рівень не може бути нижчим. Нині ця сума становить 6000 гривень. Оплата праці ― це дещо інше поняття. Воно включає і заробітну плату, а також надбавки, можуть бути певні премії, які носять чи не носять пенсійний характер.

Нині розглядають питання не мінімальної заробітної плати, а розглядають внесення змін до ст. 100 Кодексу законів про працю України, яка чітко регулює поняття оплати праці для осіб, що мають певне навантаження. За роботу в небезпечних та шкідливих умовах, чи там, де людина отримує емоційно-нервове та інтелектуальне навантаження йде додаткова оплата, але це не впливає на мінімальну заробітну плату в країні загалом. Такі питання можуть бути узгоджені колективними договорами. Наприклад, в Італії немає поняття мінімальна заробітна плата, там йде регулювання на рівні підприємств, галузевих установ та організацій.

Читати далі: "Хочу повернутися": чи є робота для трудових мігрантів в Україні?

Чи всі працедавці дотримуватимуться вимог закону

І нині не всі його дотримуються. Для того, щоб певним чином відійти від податкового навантаження, укладаються договори про трудові відношення, але працівника беруть на неповний робочий час. Тобто є законодавча база, але існують і певні шляхи, щоб відійти від неї. 

Є певні види роботи, коли людина може виготовляти якусь кількість продукції ― це більш виробничий сектор, тоді мінімальна заробітна плата теж може бути нижчою за ту, яка регулюється чинним законодавством. Цим працедавці теж користуються.

Читати далі: Накопичувальна пенсія: коли запрацює і який економічний ефект матиме?

Як довести, що працівник має емоційно-нервове навантаження

Це не зовсім зрозуміло з норм, які зараз будуть впроваджувати. Адже такого поняття як підвищений розмір заробітної плати в правовому полі чинного законодавства не існує. Зрозуміло, що будуть впроваджувати це понятя і визначати певну категорію працівників за посадами, це можуть бути керівники підприємств, установ чи організацій, а також ведучі, редактори, освітяни, які мають комунікацію з людьми. Однак ще невідомо як це можна буде довести.

Зазначимо, за даними Державної служби статистики, у червні 2021 реальна заробітна платня у порівнянні з червнем минулого року зросла майже на 13%. Наразі середня заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій становить 14 313 грн і перевищує мінімальну (6000 грн) у 2,4 раза.

Найбільше заробляють працівники сфери інформації та телекомунікацій (26197 грн) та фінансової та страхової діяльності (22691 грн). Найменше — у тимчасовому розміщуванні й організації харчування (8922 грн).

Найбільше заробляють мешканці Києва (в середньому 26197 грн), найменше — у Кіровоградській області.

Фото: НБУ
 

Нова формула розрахунку зарплати. Чи збільшаться доходи українців?

Новини по темі