Обирай пісні. Визначай переможця

Олександр Положинський перевидав пісню своєї загиблої подруги

22.06.2021 р., 10:20

16 червня на цифрових музичних платформах Олександр Положинський перевидав пісню "Можливо" у виконанні своєї подруги Тетяни Канюки, яка загинула в автокатастрофі десять років тому. В ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь" артист розповів чому повернувся до тієї історії.

"16 червня 2011 року Таня загинула в страшній аварії на Столичному шосе в Києві. На той момент ми вже були просто друзями, вона збиралася виходити заміж. І час від часу ми спілкувалися, обмінювалися якимись життєвими новинами, враженнями. А до того в нас були дуже близькі стосунки, дуже серйозні близькі стосунки. І от десь приблизно в час розквіту цих стосунків я написав і подарував для Тані пісню. Вона не була відомою співачкою. На той момент вона співала в якійсь дівочій групі, вже навіть не пам'ятаю, як вона називалася. Таня завжди мріяла і про сольну кар'єру співачки. В принципі, мабуть, це і надихнуло мене написати пісню спеціально для неї, щоб вона мала щось і у своєму особистому репертуарі. Якось так склалося, що серйозною співочою кар'єрою Таня так і не зайнялася, але ту пісню, яка називається "Можливо", яку я написав і подарував для Тані, ми записали і видали на збірці, яку я в той момент продюсував. Це була збірка, яка складалася з українських ліричних пісень. Там, здається, 17 композицій було. Збірка називалася "По-Вільно". І от, власне, для цієї збірки на студії "Кофеїн" ми цю пісню і записали. Цього року виповнилося десять років з моменту Таніної загибелі й мені спало на думку, що потрібно, мабуть, оновити звучання цієї пісні. Я звернувся до свого друга і колеги Романа Сороки, з яким ми працювали і, в принципі, зараз продовжуємо працювати над піснями проєкту "Був'є". Рома підтримав мою ідею, зробив нове аранжування, звів це все, зробив мастеринг. Коли вже прийшов час викласти цю пісню на різних платформах, я вирішив змонтувати ще з того всього таке відео на основі Таніних фотографій, щоб люди могли не лише послухати Танін голос, а й подивитися, якою вона була. Підбирав фотографії, які відображали різноманітні Таніні емоції. Ну, і, звісно, велику її красу. Бо Таня була не тільки дуже світлою і доброю людиною, а й дуже гарною дівчиною", - розповів Олександр Положинський в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь". 

Нагадаємо, у квітні Олександр Положинський повідомив, що почав працювати над записом нового нового альбому гурту "Був'є".

 Фото: Олександр Положинський і Тетяна Канюка. Starlife

Олександр Положинський перевидав пісню своєї загиблої подруги

Новини по темі