Обирай пісні. Визначай переможця

Бутильована, розливна, мінеральна: як обрати якісну питну воду?

12.03.2021 р., 17:00

На які показники слід звертати увагу при виборі бутильованої води, чим небезпечна вода з криниць та які фільтри підходять для різних видів забруднення води в ефірі українського радіо розповідає директорка Асоціації виробників мінеральних та питних вод Оксана Бамбура, доцент кафедри аналітичної хімії та якості води НУ біоресурсів Лариса Войтенко та кандидат медичних наук Ігор Довгий.

Вода – джерело життя і невід’ємна його складова. Недаремно у давні часи точилися війни за землі, багаті на якісну питну воду. Нам часто рекламують бутильовану воду, різноманітні фільтри, які ніби то можуть допомогти вирішити питання і перетворити неякісну воду на справжній скарб, багатий різними мінералами.

Оксана Бамбура розповідає про значення питної води для організму людини: "Питання води першочергове для всіх людей. Після повітря – це друга складова, без якої не може жити людина. Вода складає 80% нашого організму і все, що ми п’ємо через 15 хвилин стає нами. Збільшення ВВП на душу населення країни абсолютно пропорційне кількості споживання бутильованої води. Держава має забезпечувати своїх громадян чистою питною водою. В Австрії, Великобританії  чи Канаді люди споживають талу воду, яка є у великій кількості в їхній місцевості. Рівень нашого забезпечення якісною питною водою – середній. Формування і забезпечення питною водою з водопровідної мережі у нас таке саме, як у більшості країн світу. Люди у розвинутих країнах такі як: Італія, Німеччина, Англія за статистикою споживають сто літрів бутильованої води на душу населення. Рівень споживання в Україні складає десь 40 літрів".

На запитання, в якому стані вода найкорисніша та як обрати якісну воду в магазині експертка зазначає: "Це вода, створена природою. Вода преміум класу – це природна вода без будь-яких змін людиною. Це джерельна і мінеральна вода, яку добувають із надр нашої землі. Вода має бути зібрана і розлита на тому місці, де вона виходить на поверхню. Виробник при цьому не має права змінювати її склад. Система градації і категоризації мінеральних вод в Україні ще не зазнала зміни і ми ще дуже далекі від європейської класифікації вод. Вже десять років наша Асоціація виступає за введення в Україні принципів класифікації як в ЄС. Уся вода, яка знаходиться у нас на полицях – це харчовий продукт, який має певні обмеження щодо вживання. В Європі немає категорії мінеральних лікувальних вод. Там є природна необроблена вода і оброблена. Звісно природна мінеральна вода дорожча за просто питну воду".

Оксана Бамбура пояснює, якій тарі краще надавати перевагу пластиковій чи скляній: "Скло і пластик однаково безпечні, проте перевага скляної тари у тому, що воно трішки більше захищає воду від дегазації. Через стінку пластикової пляшки відбувається просочування СО2 і газу з часом стає менше. Скло – це елітна вода для ресторанів і преміум споживання. На сьогодні, виробники почали переходити на алюмінієві пляшки для води, які є екологічно більш привабливими, ніж пластикові".

Ігор Довгий розповідає, скільки води за день має випивати доросла людина: "Щоб знати свою оптимальну норму споживання води, слід звернути увагу на колір власної сечі. Вона має бути мінімально забарвлена. Взимку норма споживання води коливається в межах літра-півтора, влітку – більше. Пити літрами воду, коли немає спрагу не потрібно. Це лише стрес для організму. Воду краще пити маленькими ковтками зранку 1-2 склянки 38-39 градусів. Це стосується столової води. Лікувальну воду слід вживати за рекомендацією лікаря".

На запитання про що свідчить накип у чайнику Оксана Бамбура зазначає: "Це свідчить про жорсткість води, а саме наявність в її складі кальцію і магнію. Момент утворення осаду важливий лише для бізнесу, який використовує кавомашини. Що менше солей знаходиться у воді, то краще екстракція чаїв та інших напоїв, які на ній приготовлені. Для організму людини навпаки вміст кальцію і магнію у воді дуже важливий".

У свою чергу Лариса Войтенко додає: "Кальцій та магній належать до показників фізіологічної повноцінності води. Людина протягом свого існування не пила дистильовану воду, де немає мінеральних речовин. Кальцій на 70% ми одержуємо з питної води та харчових продуктів. Якщо його не вживати у достатній кількості в людини може розвинутися остеопороз, тобто крихкість кісток. Тому існують норми фізіологічної повноцінності. Для людини середнього віку та ваги вміст кальцію у воді повинен бути в межах від 25 до 75 міліграмів на літр, а магнію – від 10 до 50 міліграмів на літр. Якщо кальцію і магнію більше, ніж потрібно, це також призводить до проблем зі здоров’ям: утворення каменів у нирках тощо".

Лариса Войтенко також дає рекомендації для вибору фільтрів: "Найпростіші побутові фільтри (глечики) містять у своєму складі активоване вугілля, яке на 99% прибирає з води неприємний запах залишкового хлору і низку органічних сполук. Вони підходять для людей, які користуються централізованим водопостачанням, де подається хлорована вода. Якщо вода береться з бювету чи в колодязі, де хлору не використовують, то потреби у такому фільтрувальному елементі немає. Якщо говорити про криничні води, то вони є найбільш небезпечними, адже на 70% забруднені нітратами. 40% нітратів – це відходи людської життєдіяльності. Криниці живляться незахищеними водами і все, що ми викинули рано чи пізно потрапить до ґрунтових вод. Нітрати прибрати фільтрами з активованим вугіллям неможливо. Ні кип’ятіння, ні відстоювання води нітрати не прибирають. Така вода смертельно небезпечна для дітей до одного року. Солодкий смак криничної води дають саме нітрати. Щоб визначитися з тим, яким фільтр потрібен саме вам, потрібно зробити аналіз води на вміст розчинних солей та на показник, який називається колі-індекс. Він показує, чи потрапляють до води побутові стоки. Потім залежно від результатів аналізу слід підібрати установку для очищення. Якщо це свердловина і там є підвищений вміст заліза, тоді достатньо поставити знезалізнюючі фільтри. Якщо підвищена жорсткість води, тоді також ставлять відповідний фільтр для її пом’якшення. Якщо забруднення комплексне, тоді встановлюють фільтр зворотного осмосу".

Фото: Вікна 

Бутильована, розливна, мінеральна: як обрати якісну питну воду?

Новини по темі