Мобільний додаток

ДІЛЯ видав альбом пісень до невідзнятого кіно

26.02.2021 р., 13:00

ДІЛЯ видав другу частину пісень до невідзнятого кіно. До альбому під назвою Lounge увійшли дев'ять треків українською, англійською та французькою мовами.

"Нещодавно в мене вийшов новий альбом Lounge. Це сайд-проєкт, який називається "Музика до невідзнятого кіно". І це друга частина. Я собі придумав такий проєкт – начебто у мене є фільм і я до нього пишу саундтрек. Перша частина, перший альбом називався Piano, друга частина, яка вийшла нещодавно, буквально кілька днів тому, називається Lounge. В альбомі Piano повністю авторські пісні, там інструментальна фортепіанна музика. В альбомі Lounge в мене є рімейки на мої відомі пісні "Тільки дощ", I Will Fly, "Казка для дорослих", а також інші композиції, як інструментальні, так і з вокалами, але не скрізь співаю я. В одній з пісень співає дует Анна-Марія, в одній пісні використані взагалі негритянські наспіви. Я не боявся вставляти рімейки, тому що вони гарно лягали і лягають в цей альбом", – розповів ДІЛЯ в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Окрім сольних музичних проєктів ДІЛЯ займається написанням пісень для інших артистів, саундтреків до серіалів і казок, а також викладає музику.

"Я розвиваюся як викладач. На сьогодні вже безперервно я надав чотири тисячі уроків дітям і дорослим. Окрім того, я повністю пишу всю музику для українського фольклорно-етнографічного ансамблю "Калина", у нас була величезна прем'єра в Жовтневому Палаці 19 грудня. І попри всі карантини нам вдалося зібрати фактично тисячу людей, майже повний зал. Бо повний зал ми не могли зібрати через карантинні обмеження. І зробити першу частину сезонів, яка називалась "Зима", де Зима зустрічається з Весною, засноване на українських етнічних автентичних піснях у сучасних обробках. Частину ми готуємо на весну-літо. Це буде Весна зустрічатися з  Літом", – розповів ДІЛЯ в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Нагадаємо, у серпні 2020 року Діля видав альбом колисанок, присвячений своїй доньці.

Фото: https://www.instagram.com/p/CLcVQCYH4GS/

ДІЛЯ видав альбом пісень до невідзнятого кіно

Новини по темі