Мобільний додаток

Музикант Гурту [О] презентував спільний трек з Антоном Крамером

11.02.2021 р., 10:09

Бас-гітарист Гурту [О] Єгор Гавриленко (The Lazy Jesus) записав спільно з Антоном Крамером і Олею Чернишовою пісню "Танго під дощем". Зведення та мастеринг треку здійснив барабанщик та саунд-продюсер Ігор Бірюченко (YeYo, Ofliyan, Yuko, Bahroma). Реліз пісні "Танго під дощем" відбувся 11 лютого на цифрових музичних платформах.

"Пісню "Танго під дощем" написав Єгор Гавриленко, також відомий як The Lazy Jesus, басист і кліпмейкер нашого гурту. І не тільки нашого. Нещодавно у нього у самого вийшов сольний альбом. Дуже раджу всім послухати, цікава музика. От нещодано Єгор із нашим новим другом, дуже талановитим цікавим співаком Антоном Крамером, написали пісню "Танго під дощем", яку ми сьогодні презентуємо тут. Так вийшло, що я просто вчасно зайшла в кімнату, як то кажуть. Потрапила в правильне місце і в правильний час, якраз коли хлопці написали демку цієї пісні, показали мені. І мені, звісно, дуже сподобалося. Антон запросив мене заспівати куплетик, там якраз другого куплету не вистачало. Я не могла відмовитися від такого задоволення і вийшла пісня, яку я особисто дуже люблю і дуже щаслива, що мені пощастило взяти участь у такій красивій пісні. Я давно так не була задоволена роботою, в якій я беру участь, тому всім від душі рекомендую послухати цю пісню. Тим паче, що Антон дуже талановитий і неординарний вокаліст. Я впевнена, що ви всі його дуже полюбите. І до того ж, цю пісню ми випускаємо спеціально до Дня закоханих. Бо вона дуже романтична, дуже чуттєва, про кохання. То не шукайте більш підходящої пісні для цього свята. Влаштуйте собі справжній романтичний танець під неї – танго, "Танго під дощем"", – розповіла вокалістка Гурту [О] Оля Чернишова в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

 

Незабаром Гурт [О] оприлюднить нову пісню, що також записана у дуеті, з музикантом, ім'я якого поки не розголошується.

"Ми зовсім недавно випустили кілька нових пісень, їх можна послухати на нашому останньому EР, який називається "Києве мій". Там дві нові пісні і ремікс на "Там, куди я йду". До того ж, два кліпи ми випустили. І все це було відносно недавно. В червні вийшов EР. Я вважаю, що це недавно, хоча зараз прийнято випускати все дуже швидко і дуже багато. Але у нас не виходить багато робити без втрати якості. Я вважаю, що краще я не буду спішити, але випустимо дійсно якісну музику, в якій все встигне дозріти – і наш меседж, музичні ідеї... Тому ми не поспішаємо. Звісно, ми не лінуємося, ми весь час працюємо і є купа нарисів музичних і поетичних. Але щодо альбому не можу сказати. Можу сказати, що найближчим часом планується ще один feat, тобто спільний трек із дуже хорошим музикантом. Про це трохи згодом розкажу. У нас запитують, які за настроєм і звучанням нові пісні. Поки що готова ще одна нова пісня і вона дуже світла, і дуже танцювальна. А які будуть інші пісні, ми поки що не знаємо. Дуже різний є настрій. Головне – щирість. Тому до максимальної щирості ми і прагнемо", – розповіла вокалістка Гурту [О] Оля Чернишова в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

12 лютого о 19:00 пісню "Танго під дощем" вокалістка Гурту [О] Оля Чернишова представить в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

14 лютого о 14:00 Єгор Гавриленко та Антон Крамер презентують трек "Танго під дощем" в ефірі проєкту "Вікенд Нової Музики" на "Радіо Промінь".

Нагадаємо, у листопаді вокалістка Гурту [О] Оля Чернишова ініціювала створення хору імпровізацій

Музикант Гурту [О] презентував спільний трек з Антоном Крамером

Новини по темі