Мобільний додаток

Група "СКАЙ" потрапила у романтичну комедію

28.01.2021 р., 10:15

28 січня у прокат вийшла романтична стрічка "Все буде ок", саундтреками якої стали п'ять пісень гурту "СКАЙ". Тим часом музиканти створюють нову концертну програму з симфонічним оркестром та фіналізують роботу над сьомим студійним альбомом.

"До фільму "Все буде ок" увійшло аж 5 наших композицій. Ви все почуєте, переглядаючи цей фільм. Я бачив кілька уривків, мені сподобалась сама ідея. По-перше, це справжній український фільм та ще й виданий в досить нелегкі часи. І варто віддати належне людям, які створили цей фільм. Це романтична українська комедія, яких мало є. Однозначно треба піти, подивитися, набратися хорошого настрою, тому що в цьому фільмі є все для хорошого настрою. І, звичайно, наш скаївський позитивний супровід – такі пісні, як "Давай втечемо", "Хочу ще" та інші", – розповів фронтмен групи "СКАЙ" Олег Собчук в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь". 

Зараз Олег Собчук перебуває із родиною на відпочинку в Африці, а до того він працював із музикантами групи над створенням нової концертної програми та записом нового студійного альбому. 

"Ми зараз працюємо над нашим сьомим альбомом, паралельно теж працюємо над ювілейною програмою із симфонічним оркестром ансамблю Збройних Сил України, з яким ми робимо концертну програму. І не лише концертну програму наживо, а й записуємо це на носій. Це буде і диск, і турова концертна програма, з якою ми, сподіваюся, якнайшвидше поїдемо в тур, коли закінчиться пандемія. Ось такі у нас плани. Також, в лютому вийде кліп на пісню "До кінця", який ми не встигли довідзняти в кінці 2020-го року, там просто по сценарію є питання, в нас принцип "краще ніяк, ніж абияк". Тому, ми доробимо його, звісно. Будемо радувати вас новими піснями, синглами з нового сьомого альбому, назву якого я повідомлю трішки пізніше. Поки що дивіться нашу нову відеороботу на пісню "Хочу ще", яка стала головний саундтреком до української романтичної комедії "Все буде ок"", – розповів фронтмен групи "СКАЙ" Олег Собчук в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь". 

Нагадаємо, у грудні вокаліст гурту СКАЙ Олег Собчук презентував сольний проєкт.

У вересні група "СКАЙ" представила сингл "До кінця", що увійде до її сьомого альбому.

Фото: сторінка гурту в Instagram/Skaiband 

Група "СКАЙ" потрапила у романтичну комедію

Новини по темі