ДругаРіка

Віктор Шокін не бачить російського сліду у розстрілі Майдану

16.10.2015 р., 19:03

Генпрокурор Віктор Шокін каже, що наразі немає даних, які б свідчили про те, що у розстрілі Небесної сотні був російський слід. Про це керівник ГПУ заявив у інтерв'ю газеті "Факти".

Водночас Генпрокуратура затримала екс-командира спецпідрозділу "Беркут", підозрюваного у причетності до злочинів під час подій на Майдані. Згідно з повідомленням, йдеться про колишнього командира одного з регіональних спецпідрозділів.

Тим часом, у Всеукраїнському об’єднанні "Свобода" вважають, що націоналістів намагаються "за вуха" притягнути до справи про масовий розстріл людей на Майдані торік у лютому. Про це сьогодні заявили заступники голови партії Олександр Сич, Ігор Янків та Олег Панькевич перед допитом у Генпрокуратурі.

За їхніми словами, такі дії влади мають на меті "перевести увагу суспільства з бандитів Януковича та його посіпак на патріотів і нейтралізувати потенційне ядро нового Майдану".

"Кожен українець має знати: якщо в нього є фото- чи відеоматеріали з Майдану - до нього можуть вломитися з обшуком", сказав перед допитом своїх побратимів  лідер свободівців Олег Тягнибок і додав, що їм закидають нібито приховування інформації.

Новини по темі