Мобільний додаток

"Гражданин Топинамбур" готують до релізу шостий альбом

29.10.2020 р., 11:00

Група "Гражданин Топинамбур" оприлюднила новинку "Зла". Вона увійде до шостого студійного альбому, над яким музиканти наразі працюють на своїй студії у Дніпрі.

"У нас вийшла нова пісня, вона називається ─ Зла". Незабаром у мережі ви зможете побачити і новий кліп на цей сингл. Мабуть, новий трек не схожий на попередню творчість гурту і для нашого слухача може буде трішки важкуватим, але завжди нашій банді було цікаво грати пісні у різних музичних жанрах і напрямках, тому готуйте свої вушка для потужних, драйвових та, може, агресивних "Топінамбурів". Зараз наш гурт готує матеріал для нового шостого альбому. Він планується до виходу з початку наступного 2021-го року, і буде він повністю україномовним", ─ розповів фронтмен групи "Гражданин Топинамбур" Роман Забуга в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Невдовзі після релізу синглу "Зла" на цифрових музичних платформах, "Гражданин Топинамбур" презентує і кліп на нову пісню.

"Відео ми знімали в себе вдома у Дніпрі з нашою давньою подругою Тетяною Шлапак. Наша попередня робота з нею "Пісня про дівчат" отримала багато схвальних відгуків, і ми продовжили свої спроби у кліпмейкерстві саме з нею. У нашій відеороботі ми намагалися відтворити естетику кліпів кінця дев'яностих ─ початку двохтисячних, така "золота ера MTV", такі "Топінамбури" для молодіжних журналів того часу в нас вийшли", ─ розповів Роман Забуга.

Радіопрем'єра пісні "Зла" відбудеться 30 жовтня о 19:00 в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Фото: www.facebook.com/Gr.Topinambur  

"Гражданин Топинамбур" готують до релізу шостий альбом

Новини по темі