Мобільний додаток

Alloise видала перший за п'ять років новий альбом

16.10.2020 р., 12:15

16 жовтня Alloise видала на цифрових музичних платформах мініальбом Bare Nerve, до якого увійшли шість пісень англійською мовою.

Це перший великий реліз співачки за останні 5 років.

"Всі пісні про стосунки, любов і нелюбов, коли поєднується такий цікавий мікс, який ми можемо потім музичною алхімією трансформувати в художні твори. Я вважаю, що будь-яка музика, будь-який музичний твір повинен бути цілющою таблеткою, цілющим еліксиром, для того, хто буде це слухати. Тому що я сама сприймаю так всю свою музику, якою я теж зцілюю свою душу. Тож, перші п'ять пісень ─ вони всі про стосунки людей, інтимні, любовні стосунки, ніжні, складні, будь-які. Все різнобарв'я, яке ми маємо шанс переживати, будучи людьми на планеті. Остання пісня San Marco не схожа на попередні п'ять пісень. Вона була написана на площі Святого Марка у Венеції. Це моє улюблене місце в Італії ─ красиве, наповнене, з глибокою історією, з геніальною архітектурою. І ця площа надихнула мене на дуже незвичну пісню San Marco. Мабуть, найнезвичайніша пісня, яку я коли-небудь писала", ─ розповіла Alloise в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Одночасно із альбомом відбулася прем'єра кліпу на пісню Empire, режисером якого стала Антоніна Сотникова.

"Кліп на трек Empire був відзнятий українським режисером Антоніною Сотниковою і її Luminance Production. У колаборації з нами придумали такий образ. В принципі, кліп дуже простий, з одного боку. З іншого боку, той сенс, який ми туди вклали про природу людини, про те, як вона може отримувати силу від природи, і завжди підзаряджатися, наповнюватися енергією в полі чи десь під небом, на землі, де завгодно. Так що це така робота, яка я теж маю надію, що вона зцілююча і комусь десь може щось підкаже. Що в кожного є свій шлях і його не треба боятися, йому слідувати, йти туди, де ти віриш, що тебе там чекають, де ти знаєш, що ти вмієш. Що ти якраз і є та функція божественна на планеті, через яку до людей приходять гарні якісь штуки, наприклад, музика чи картини. Всі люди талановиті, й ми обов'язково повинні транслювати себе через свою творчість", ─ каже Alloise.

Нагадаємо, планувалося, що на новому альбомі Alloise буде видано 10 треків.

Радіопрем'єра пісні Empire відбудеться 16 жовтня о 19:00 в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

На фото: Alloise

Alloise видала перший за п'ять років новий альбом

Новини по темі