Обирай пісні. Визначай переможця

Пісня групи "Бумбокс" стала назвою британського фільму

6.10.2020 р., 10:14

Пісня групи "Бумбокс" дала назву британському документальному фільму про українських бранців Кремля. Режисером стрічки "Наодинці" став Ендрю Сміт – володар премій BAFTA і Emmy.

"Величезну повагу в мене викликає те, що один із найіменитіших режисерів-документалістів Ендрю Сміт, людина, яка має і BAFTA, і Emmy, за свої роботи, захотів зняти про це документальне кіно. І це кіно назвали назвою пісні "Наодинці", тому що вона на якийсь час стала символом, ну, тепер вже надовго, якщо не назавжди, – потреби юнацької в увазі й любові, але й самоти, з якою стикається людина, яка йде проти системи. І це кіно доробили, своїм коштом дублювали українською, і воно ось-ось побачить світ. Зараз йде мова про трансляцію його на "Суспільному". Якщо чесно, я дуже переживаю за це. Я ніколи себе в такій ролі не бачив і ми не кіношні персонажі, там немає гри, це не художній фільм", – розповів фронтмен групи "Бумбокс" Андрій Хливнюк в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".     

Наразі фільм "Наодинці" має отримати прокатне посвідчення Держкіно, після чого у жовті відбудеться його прем'єра в ефірі телеканалу UA: Культура.

Фільм розповідає про звільнення українських політв'язнів із тюрем Росії та на окупованих територіях Донбасу та Криму. 

Окремою лінією у фільмі є медійна діяльність українських волонтерів та лідерів громадської думки з актуалізації проблеми бранців Кремля на міжнародному рівні. Фронтмен гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк останні роки докладав багато зусиль для звільнення політв'язнів. 

"Я і ще декілька українців мали можливість виступити в парламенті Великої Британії, розказати журналістам, і парламентарям, про те, що відбувається в Україні насправді, яким чином, яка кількість людей ув'язнена не за злочини, а за переконання свої політичні, от, і гачком щоб дістати цих полонених", – розповів Андрій Хливнюк.

Нагадаємо у вересні у Києві відбулися зйомки кліпу на пісню "Ангела" групи "Бумбокс", що видана на альбомі "Таємний код. Рубікон". Прем'єра відео анонсується на першу половину жовтня. 

ФОТО: www.facebook.com/boomboxfamily 

Пісня групи "Бумбокс" стала назвою британського фільму

Новини по темі