Мобільний додаток

"Доступ до правди": як громадяни можуть отримати публічну інформацію

18.09.2020 р., 15:08

Сайт "Доступ до правди" працює як уніфікована платформа для надсилання запитів розпорядникам інформації. Необхідно зробити лише чотири прості кроки, щоб отримати інформацію. Більше про це в ефірі Українського радіо розповіла головна редакторка сайту "Доступ до правди" Леся Ганжа.

Програма:
Ведучі:

Редакторка сайту "Доступ до правди" Леся Ганжа зазначила, що людина має зробити, аби отримати достовірну інформацію на запит, який її цікавить.

"Право на публічну інформацію є у всіх нас. Закон про доступ ─ це закон для громадянина. Тобто кожен з нас може надіслати запит про публічну інформацію до розпорядника інформації. Держава і державні органи вважаються лише розпорядниками цієї інформації. І якщо нас щось цікавить, наприклад, скільки грошей виділено для хворих на COVID для конкретної лікарні, то ми можемо надіслати такий запит про публічну інформацію до розпорядника такої інформації. Але насамперед потрібно з’ясувати до кого нам звернутися", ─ сказала вона.

За її словами, "термін надання вам відповіді ─ це 5 робочих днів. Зазвичай, це тиждень, якщо немає ніяких затяжних вихідних. Але якщо ви запитаєте інформацію, яка потребує від розпорядника заглиблення, пошуку серед великого масиву даних, то тоді він може взяти паузу у 20 робочих днів, але про це проінформувати вас у 5-денний термін. Якщо форс-мажорні обставини, то відповідь від розпорядника можна отримати протягом 48 годин".

Ганжа зауважила, з якими запитами найчастіше звертаються громадяни.

"Людей найбільше цікавлять публічні фінанси: скільки було виділено на ремонт мого під’їзду, на ремонт даної ділянки дороги, скільки коштував ремонт водогону тощо. Все те, на що виділялися державні фінанси і те, де існували не тільки бюджетні гроші, а й майно громад", ─ зауважила вона.

Леся Ганжа прокоментувала, чи різниться тематика запитів людей з Києва та інших населених пунктів, зокрема під час пандемії.

"У нас є активні запитувачі звідусіль, зокрема, з Києва та з Чопа. Проблеми схожі, але у кожному регіоні є своя специфіка. Було багато запитів з Сергіївки Одеської області, які були пов’язані з аварійним станом електромереж у цьому регіоні. Такі запити можливі і з інших куточків, але потрібно, щоб була активність громади і бажання цікавитись. Останнім часом зараз всі активно запитують про COVID і про гроші, виділені на нього. Це пов’язано з тою тривогою, яка є у людей. У цій темі людей найбільше цікавить наповнені лікарень і їх здатність допомогти у разі важкого перебігу хвороби. Також запитують про апарати штучної вентиляції легенів", ─ сказала вона.

Фото: pexels.com

"Доступ до правди": як громадяни можуть отримати публічну інформацію

Новини по темі