Мобільний додаток

Сергій Жадан знімається у фільмі про Григорія Чубая

16.07.2020 р., 09:21

Режисер Михайло Крупієвський почав зйомки документального телефільму "Чубай. Говорити знову", який присвячено поету Грицьку Чубаю. Одну з ролей у фільмі зіграє Сергій Жадан.

"Ідея зняти документальний фільм про Грицька Чубая уже в повітрі давно висить і були уже навіть спроби, були зняти якісь фільми. По-своєму це бачить режисер і продюсер Михайло Крупієвський. Він подався на "Український культурний фонд" і там вдалося якісь невеликі гроші на це отримати. Михайло почав цей процес. Уже навіть є деякі інтерв'ю зняті. Фільм має бути про таке відчуття молодого Грицька Чубая, який з'явився у Львові, як він себе там почував, і намагання відтворити цю атмосферу. Зараз Михайло Крупієвський вже на зйомках у Львові, він зустрічається ще з людьми з кола Грицька Чубая", - розповів Тарас Чубай в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Саундтреки до фільму "Чубай. Говорити знову" створюватиме Тарас Чубай, а одну з ролей зіграє Сергій Жадан.

"Роль Сергія Жадана в цьому фільмі як такого наратора і в певному сенсі ведучого, як він сказав сам про себе, як такої "голови, що говорить". Але поза тим, я думаю, що місцями Жадан спробує побувати в шкурі Грицька Чубая, цього молодого поета нікому незнаного, який в кінці 60-х приїжджає до Львова. Ві буде потрапляти в якісь такі подібні ситуації, принаймні режисер Михайло Крупієвський спробує йому це влаштувати", - каже Тарас Чубай.

Фото: фейсбук Сергій Жадан

Сергій Жадан знімається у фільмі про Григорія Чубая

Новини по темі