Мобільний додаток

Alyona Alyona записала на Балі новий альбом

14.07.2020 р., 09:05

Реперка Alyona Alyona готує до релізу третій студійний альбом, який було записано на Балі. Туди команда артистки вирушила для того, щоб вийти з зони комфорту та створити нове звучання пісень, що не схоже на попередні. Під час поїздки на Балі знімався фільм про запис альбому і на офіційному youtube-каналі Alyona Alyona уже оприлюднені три серії, які відтворюють атмосферу командної роботи над новими піснями.

"Круто, коли є декілька людей, а не ти один, тому що є таке повне поняття синергії, я в нього свято вірю. В тому, що енергія, вона об'єднується. Із однієї кількості людей енергії набагато більше, це перше, і, друге, це те, що є цей момент присутності тут і тепер. Це не тоді, коли я написала сьогодні трек, а час у Ванька чи у Teejay є послухати і дати якісь коментарі - завтра. Ні, він тоже в них є тут і тепер. Ти вийшов, ти прийняв рішення, і поки ти ще такий "гарячий" - швидко біжиш "кувати залізо". Таким чином виходить за день написати пісню-дві, і це круто. Ну, якісь два тексти... Не факт, що вони всі потраплять до альбому, але сам факт то, що воно пишеться", - розповідає Alyona Alyona.

Продюсер Іван Клименко вважає, що команді Alyona Alyona треба було виїхати з Києва, щоб вийти з зону комфорту і щоб ніхто її не відволікав від творчості.

"Ми намагаємося створити якийсь абсолютно новий саунд для Alyona Alyona. У свою зону комфорту, тобто, в альбом "Пушка", ми повернутися можемо в будь-який момент, а от зробити щось новеньке, щось нестандартне, незвичне для нас, це вже певний виклик. З одного боку здавалося б, навіщо нам їхати на Балі, адже у нас в Києві є все, є своя студія, ми б там на "раз-два-три" зібрали тусовку і зробили б альбом. Але в Києві постійно Альону смикають на інтерв'ю, на виступи, на репетиції, якісь там благодійні акції. Навіть, коли ми закриваємося і хочемо потворити, все одно знайдеться якась "заноза", яка почне нас жорстко збивати з творчого шляху", - каже Іван Клименко.  

Фото: інстаграм співачки

Alyona Alyona записала на Балі новий альбом

Новини по темі