Мобільний додаток

Підсумки Кубка України з тенісу. Переможці та ті, хто не з’явився

9.07.2020 р., 15:54

На кортах столичного комплексу "Наука-спорт" закінчилися поєдинки Кубка України з тенісу. Детальніше про змагання розповідає член президії федерації тенісу України Всеволод Кевлич.

Кубок України завершився такими результатами. У жіночому одиночному розряді перемогу отримала володарка wild card Катерина Лазаренко з Дніпра. 15-річна тенісистка у фіналі перемогла 19-річну Марію Берген з Броварів, посіяну під третім номером, – 7:6 (7:4), 6:3. У парному турнірі чемпіонками стали 15-річна Анастасія Жолдакова та 19-річна Марія Подураєва. У фінальному матчі вони обіграли сестер Анну і Анастасію Ващенко – 6:2, 6:3. У чоловічому одиночному турнірі найсильнішим виявився лідер посіву Владислав Манафов. Для перемоги у фіналі над Іваном Сергеєвим киянину знадобилося трохи більше трьох годин – 7:6 (7:3), 3:6, 6:1.

Більшість провідних тенісисток, ані Еліна Світоліна, ані Леся Цуренко, ані Марта Костюк, не з’явилися на Кубок України. Чому вони не захотіли порадувати вболівальників розповідає Всеволод Кевлич:

"По-перше, вболівальники у тенісі трошки інші ніж у футболі, тому вони б не зібралися поза стадіоном, бо не бачили б тенісу. По-друге, в підготовці спортсменів є свої цикли, свої завдання на певний термін. Наразі ми маємо ситуацію з пандемією, яка створює досить багато перешкод для звичного ритму підготовки, але провідні тенісисти готуються до початку серпня. У червні, мабуть, що дехто працював на технічними прийомами, які потребують часу і це час вони зараз мають, щоб попрацювати над тонкощами техніки. Це, звичайно, передбачає певну перерву в змаганнях. Тут не треба змагатися.

Мені здається, що для тих, хто в Україні (Світоліна, Завадська, Козлова не в Україні), – це був період, коли люди або відпочивають як Марта Костюк, або готуються технічно до рестарту сезону. У чоловіків простіше, тому що ніхто, крім Стаховського, не грає на високому рівні".

Щодо повернення Олександра Долгополова Всеволод відгукується так: "Мені хочеться вірити в те, що він повернеться, але з часом, звичайно, це не стає простішим. Я маю тільки сподівання, що він свої проблеми зі здоров’ям подолає і зможе повернутися".

Фото: ФТУ

Підсумки Кубка України з тенісу. Переможці та ті, хто не з’явився

Новини по темі