Обирай пісні. Визначай переможця

"Крихітка" видала лаунж версії своїх пісень

24.06.2020 р., 09:00

Група "Крихітка" видала на цифрових платформах лаунж версії трьох своїх пісень "Всі джерела відкриті", "Пароль" і "Донор".

"Два роки тому нас запросила студія "Істок" створити спеціальну програму для їхнього ютуб-каналу. Вони викладали молодих музикантів, різних, із різними спеціальними номерами. Коли ми отримали цю пропозицію, то подумали, що можна зробити щось особливе, що давно хотіли зробити переджазовані версії пісень. Так сталося, що на той момент, Стас Галан, наш басист, був у відпустці. Ми запросили Єгора Гавриленка і Сашу Чакіна, аби вони долучилися до джазових аранжувань. У нас уже був у складі Дмитро Леонов, піаніст і аранжувальник, і так склалося, що от така магічна трійка доповнила наш основний склад, і ми записали кілька композицій. Насправді, їх було набагато більше. Ми встигли з цією програмою побувати на кількох фестивалях. Вона сподобалася публіці, і ми були задоволені результатом. І ми вирішили улюблені пісні з цієї програми, фактично їх було більше, але нас обмежили кількістю три, записати саме для ютуба "Істок", - розповіла вокалістка групи "Крихітка" Саша Кольцова в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

У лютому група "Крихітка" оприлюднила сингл Бурштин, що увійде до наступного альбому. І незабаром має відбутися реліз другої пісні 

"Наступним ми готуємо наступний сингл з нового альбому. Після "Бурштина" у нас є ще кілька пісень, які б ми хотіли випустити до повноцінної платівки. А оскільки ми, як і більшість наших колег, відкладаємо нашу діяльність на пізніше, після закінчення карантину і пандемії, то звичайно, є певні корективи в план релізів. Ось зараз відшукуємо певні файли на студії, є час переписати вокал, накопичити інші інструменти. Можливо, альбом поповниться іншими піснями, якщо ми встигнемо записати. Ось сьогодні зранку писала, насправді, може, щось вийде з цього", - розповіла Саша Кольцова. 


 

"Крихітка" видала лаунж версії своїх пісень

Новини по темі