Мобільний додаток

Група O.Torvald виступатиме в оновленому складі

17.06.2020 р., 13:50

Гурт O.Torvald презентував в ефірах радіостанції акустичну версію пісні "Зламані", що видана на альбомі Diller Kaifu та в оновленому складі продовжує підготовку до концертів на підтримку нового альбому.

"Коли ми створювали пісню "Зламані", вона була в обох версіях. Просто, спочатку в альбом ми записали більш електронну версію. А коли грали unplugged, переспівали так, як вона була вигадана, в акустичному форматі. І вийшов абсолютно новий акустичний трек", – розповів фронтмен групи O.Torvald Женя Галич в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Перебуваючи на карантині, O.Torvald змінили свій склад і почали готуватися до концертів з новим барабанщиком Дмитром Карасюком, який до останнього часу грав у групі "Фіолет".

"Під час карантину ми нічим не займалися. Самоізолювалися. А тепер готуємося до деяких виступів влітку, пишемо матеріал. Записали вже чотири нові пісні. Прямо зараз знаходимося на студії, починаємо грати з новим барабанщиком, який долучився до команди – це Діма Драм з Рівного. Він вже катав з нами кілька концертів. Там класна історія, він  з нами грав кілька концертів , і два з них було з гуртом Guano Apes. На першому концерті весь склад Guano Apes знімав, як ми граємо, а наступного дня, коли ми приїхали до Києва. Бо перший концерт був у Львові, а другий у Києві.  Деніс, барабанщик Guano Apes, знімав, як грає Діма, просто весь сет на телефон. Потім зайшов до нас e гримерку, став так на одне коліно, обійняв його за ногу і сказав: "You are the f*cking best rock and roll drummer in the world", типу – "Чувак – ти крутий". Та взагалі, якось, Діма так з нами все життя перетинається, і ось нарешті він у складі", – розповів Женя Галич.

Фото: Дмитро Карасюк 

Найближчий виступ групи O.Torvald має відбутися 18 липня на даху приміщення готелю "Братислава". Публіка буде спостерігати за шоу з балконів готельних номерів. Вперше такий концерт зіграла 7 червня група Green Grey, яким відсвяткувала своє 28-річчя. 

ФОТО: www.facebook.com/OTorvald

Група O.Torvald виступатиме в оновленому складі

Новини по темі