Мобільний додаток

Марія Бурмака відсвяткувала ювілей прем'єрою пісні "Лінія"

16.06.2020 р., 18:20

16 червня Народній артистці України Марії Бурмаці виповнилося 50 років. На свій ювілей вона презентувала на цифрових музичних платформах кліп і пісню “Лінія”.

"Пісня "Лінія", вона вже була написана якийсь час тому, але вона не була записана. Ми її грали на концертах з групою Gypsy Lyre, з якою я виступаю. І якось я сказала Гені Бондарю: "Давай запишемо пісню "Лінія". Вона дійсно така яскрава, а тим більше – про червоні лінії восени минулого року говорили практично всі. Якщо пошукати слово "червона лінія", то на день можна було у різних контекстах його почути безліч разів. І я напівжартома кажу, давай запишемо. І от раптом у квітні місяці під час карантину Гена Бондар сказав мені, що зробив цю пісню. Я її послухала, і зрозуміла, що це зовсім інакше, вона звучить дуже сучасно. Сама пісня, "Ця тонка червона лінія" – це начебто якийсь рубіж-не рубіж, те, що йде зі мною усе моє життя”, - розповіла Марія Бурмака в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

 

Пісню "Лінія" можна не тільки послухати, а також переглянути кліп на неї.

“Була ідея відзняти кліп, де були би фотографії різних років моєї творчої кар’єри, і найбільш яскраві фрагменти відео, це кліпи і там навіть є раритетні історичні відео 1989-го року, вийшло дуже зворушливо. Коли я перебирала свої архіви, я і сміялася, і плакала, тому що там є і дитячі фотографії, там є мої батьки, там є фото моїх бабусь і дідусів, там є фрагменти кліпів. Я змінювалася і зовні, і внутрішньо. Але що найголовніше – у мене абсолютно є відчуття, що найцікавіше зі мною ще станеться попереду. Можливо, це такий гімн життю, тому що там є такі слова, що "поки ми йдем, збиваючи ноги в кров, до того часу ти і я, ми віримо в любов", - розповіла Марія Бурмака.

Марія Бурмака відсвяткувала ювілей прем'єрою пісні "Лінія"

Новини по темі