Мобільний додаток

Pianoбой зіграє у Києві "мурашковий" концерт

29.02.2020 р., 13:00

8 березня група Pianoбой виступом у київському Палаці Спорту почне святкування свого десятиріччя.

Напередодні концерту "Pianoбой" презентував кліп на пісню "Пустеля", що видана на альбомі "ХІСТОРІ".

"Ми зараз усією командою "Pianoбой" готуємо дуже особливий концерт. Насправді такі концерти бувають раз у житті. Музиканти йдуть до них багато років і я теж ішов багато років до цього концерту. Я відчуваю, що готовий і я дуже мрію дати людям відчути максимально широку музичну та емоційну палітру. Для цього крім звичайного бенду ми підтягнули повноцінний оркестр, також нам потрібен хор, багато нестандартних інструментів - усе це ми занурюємо у класичну таку поп-музику, яку робить "Pianoбой" і на виході отримуємо дуже "мурашковий" концерт. Взагалі з самого початку "Pianoбой" є музичною формацією поза стилями. ми дозволяємо собі робити і рок, і поп, і рок-н-рол, і класику, і лірику, і балади, і імпровізуємо дуже багато. і взагалі я вважаю, що "Pianoбой" не робить музику в якомусь конкретному стилі, а робить музику, яка чіпляє людей", розповів Дмитро Шуров в ефірі українського чарту "Селекція" на "Радіо Промінь".

У програму святкового концерту увійдуть пісні альбому "ХІСТОРІ" та найкращі пісні репертуару. 

У квітні "Pianoбой" розпочне турне Україною, під час якого презентуватиме альбом "ХІСТОРІ" та святкуватиме десятиріччя колективу. 

"Програма концерту складається з усього найкращого, що ми зробили за ці десять років у нас є чотири альбоми, а ще безліч синглів, які не потрапили в альбоми. Звичайно ми зіграємо новий альбом "ХІСТОРІ" у всій повноті його звучання зі всіма мелодіями, оркестровими вставками, хоровими співами. Є ще декілька фрагментів, які я написав спеціально для цього концерту, які більше не прозвучать ніде тільки у Палаці Спорту 8 березня. Ну, і звичайно будуть усі пісні, які ви любите, які ви знаєте, які ми можемо співати разом. Тобто знайдеться місце і для романтики ,і для драйву, і качнемо, звичайно. І "Родимки", і "Кохання", і "Шампанські очі" і "Все, що тебе не вбиває" усе це обов'язково буде. Ми готуємо, до речі, достатньо насичену програму. Готуйтеся, в цей день прокиньтеся, зробіть гімнастику обов'язково і вдягайтеся гарно, бо концерт ми знімаємо", каже Дмитро Шуров.

28 лютого пісня "Я можу все" групи Pianoбой очолила український чарт "Селекція" на "Радіо Промінь".

Фото з офіційної сторінки у Facebook

Pianoбой зіграє у Києві "мурашковий" концерт

Новини по темі