Мобільний додаток

Alloise почала запис нового альбому

28.02.2020 р., 13:39

Співачка Alloise почала запис третього студійного альбому. Саундпродюсером її нових пісень став музикант групи "Бумбокс" Олег Аджикаєв. Планується, що на новому альбомі співачки буде видано 10 пісень.

"Я думаю, що це буде десь біля десяти пісень. Зараз закінчених є три пісні і декілька пісень знаходяться у демо-варіантах і ми зараз вибираємо, які з них будуть наступними для творчого процесу.

Я дуже хочу, щоб альбом був природним, дуже чесним. Я дуже люблю створювати музику у партнерстві. Для мене це найцікавіше, коли я знаходжу людину, яка відчуває або так само як я, або взагалі навпаки. І виходить таке поєднання чорного і білого, і виходить цілісність. І мене завжди дуже збуджує партнерство в творчому аспекті насамперед. Мені зараз дуже подобається працювати з Олегом Аджикаєвим. Насправді, сингл Knives, який ми вже випустили зроблено з його саундпродюсуванням і я насправді дуже задоволена нашим конектом", - розповіла Alloise в ефірі українського чарту "Селекція" на "Радіо Промінь".

Alloise повертається до слухачів після тривалої перерви. Останні три роки артистка не видавала нових пісень.

"Мені взагалі самій зараз дуже важко якось словами і концепціями описати те, з чим я зараз працюю, тому що для мене творчість - це завжди те, що не можна ідентифікувати. І для мене насамперед - це внутрішній стан. І коли в мене не було того внутрішнього стану, десь біля трьох років, навіть трохи більше, я знала, що можу щось написати, але мені не хотілось писати щось. Мені хотілось писати ті пісні, які як зцілювальна пігулка діють на слухачів. Так завжди було і я хочу, щоб так продовжувалося", - каже Alloise.

Фото з офіційної фейсбук сторінки співачки

Alloise почала запис нового альбому

Новини по темі