Мобільний додаток

"Антитіла" у турі Hello даватимуть два концерти на день

24.02.2020 р., 16:05

Група "Антитіла" розпочала другу частину масштабного туру на підтримку альбому Hello. З лютого до вересня музиканти дадуть більше шістдесяти концертів в Україні, Європі на Північній Америці. У деяких містах України музиканти даватимуть по два концерти на день.

Програма:
Ведучі:

"Вже на даний момент видно, що тур розростається великими темпами. Якщо ще пару місяців тому у рамках цього туру ми збирались дати 50 концертів, то наразі видно, що це вже 60, і вони ростуть. Окрім того списку концертів, які вже зараз є на офіційному сайті і на сторінці у Facebook, ще буде розширений концертами в Америці і Канаді. Наразі ми бачимо, що в близько 10 містах зали продані, і ми робимо додатковий концерт у той самий день. Тобто буде виступ гурту "Антитіла" на 16:00, а потім на 19:00. Наприклад, це буде у Чернігові, Конотопі, Черкасах та ще у багатьох містах буде ставатися саме так. Це дуже напружений тур, але ми щасливі з того, що з "Антитілами" хоче привітатися і послухати наші пісні така велика кількість людей. Будемо виконувати альбом Hello наживо. Окрім того, будемо виконувати пісні ще й з майбутніх платівок, які ми вже готуємо”, – розповів фронтмен групи "Антитіла" Тарас Тополя в ефірі чарту "Селекція" на "Радіо Промінь".

 

Попри щільний гастрольний графік, Антитіла продовжать судову тяжбу зі скасування музичного патенту волинського підприємця Сергія Лапковського, який за словами музикантів зареєстрував закони фізики. 

"Перспективи по судовому патенту: у нас немає варіантів, окрім як перемагати. Ми настроєні дуже позитивно, по-бойовому. У рамках одного судового провадження ми вже відстояли свою позицію. Тепер тривають ще два. За підтримки багатьох українських музикантів я переконаний, нам вдасться аналювати цей абсурдний патент, і цей громадянин Лапковський, разом з його подільниками, більше не буде кошмарити українських артистів", – каже Тарас Тополя.

ФОТО: facebook.com/antytilaofficial

"Антитіла" у турі Hello даватимуть два концерти на день

Новини по темі