Мобільний додаток

Імпічмент провалився: сенат США виправдав Трампа за обома статтями звинувачень

6.02.2020 р., 01:18

Сенат США виправдав президента Дональда Трампа за обома статтями імпічменту: зловживанням владою та перешкоджанням роботі Конгресу.

Про це повідомляє CNN.

За те, щоб визнати Трампа невинним за першою статею імпічменту – зловживанням владою – проголосувало 52 сенаторів. За другою статею – перешкоджання роботі Конгресу – виправдання президента США підтримали 53 сенатори.

Справу про імпічмент Трампа було офіційно закрито.

Для оголошення імпічменту потрібно було щонайменше 67 голосів сенаторів, які б назвали Трампа "винним".

Голова Верховного Суду США Джон Робертс зачитує висновок суду. Скрін з відео CNN

Президент США Дональд Трамп вже повідомив, що зробить публічну заяву щодо свого виправдання 6 лютого опівдні за Східним Північноамериканським часом (19:00 за Київським часом).

 

Нагадаємо, розслідування, що передувало офіційному оголошенню імпічменту, розпочалося через заяву анонімного інформатора, який стверджував, що президент Трамп чинив тиск на президента України Володимира Зеленського з метою схилити українську владу до проведення розслідувань проти його політичних конкурентів в обмін на військову допомогу.

Білий дім опублікував стенограму телефонної розмови Трампа з Зеленським, яка підтвердила це повідомлення.

19 грудня минулого року Палата представників оголосила Трампу імпічмент, звинувативши його у зловживанні владою та втручанні в роботу Конгресу.

Фото Соцпортал

Імпічмент провалився: сенат США виправдав Трампа за обома статтями звинувачень

Новини по темі