Обирай пісні. Визначай переможця

Кремлівські медіа знову звинувачують українців у зриві перемир’я на Донбасі

6.02.2020 р., 08:05

Кремлівські медіа вкотре звинувачують Україну у зриві перемир’я на Донбасі. Нібито саме українські військові не припиняють обстріли, щоб не допустити розведення військ. Про це заявили представники так званої “Донецької народної республіки”. Цей фейк підхопили та поширили одразу кілька російських новинних агенцій.


Чому це не так?

У звіті за 28 січня СММ ОБСЄ в Україні не було зафіксовано обстрілів в районі Петровського за період, про який йдеться в заяві самопроголошеної республіки "ДНР". Натомість було відстежено озброєння на непідконтрольних Україні територіях, яке порушувало лінії відведення.

У прес-центрі Операції об’єднаних сил заявляють, що збройні формування РФ здійснюють збройні провокації і роблять це цілеспрямовано.

"Такі провокаційні дії збройних формувань Російської Федерації у зазначеному районі цілком очевидно мають на меті загострити ситуацію на ділянці розведення та примусити підрозділи Об’єднаних сил відкривати вогонь у відповідь, звинувативши у подальшому наших захисників у зриві Мінських домовленостей", – зазначили в прес-центрі ООС.

 

Кремлівські медіа знову звинувачують українців у зриві перемир’я на Донбасі

Новини по темі