Мобільний додаток

Бумбокс презентував другу частину альбому "Таємний код. Рубікон"

11.12.2019 р., 13:00

13 грудня група Бумбокс оприлюднила другу частину студійного альбому "Таємний Код. Рубікон", на якій видано 7 треків українською та іспанською мовами.

"Друга частина альбому — це така ж кількість пісень, як і в першій частині. Там є один сюрприз — це іспанська версія пісні "Тримай мене", яка ще раз записана з командою The Gitas, тепер ця версія буде жити своїм життям, але по той бік океану. І нові пісні, які ви ще ніколи не чули. True fan  та слухачі команди, які їздять за нами на концерти, і дивляться кожен ефір, можливо якісь уривки чули. Це 100% новий матеріал, який ще ніхто не знає. Мікс із хіп-хопу, рок н ролу, ритм-енд-блюзу, приправлений скрейтчингом нашого віртуозного ді-джея Валіка", - розповів фронтмен групи "Бумбокс" Андрій Хливнюк в ефірі українського чарту "Селекція" на Радіо Промінь. 

Під час роботи над новим альбомом група "Бумбокс" змінила свій склад, що вплинуло на звучання.

"Це, справді, "Рубікон. Таємний код", тому що там сховано багато цитат, посилань і до музики, і до виконавців, небайдужих мені, і до тем, які стосуються особисто мене дуже гостро. "Рубікон" — тому що змінилось усе: студії, на яких ми записувались, змінились ми, і змінилось багато в чому особисте життя команди і змінився, на жаль і на щастя, склад. Три людини, які були від початку: звукорежисер Ігор Мельник, гітарист Андрій Самойло і басист, який не був від початку, але близкий дуже, десять років пропрацювали в команді, — Денис Левченко, —  вони були змушені піти. Натомість, до команди прийшли бас-гітаристка Інна Невойт, яка просто виправдовує навіть ті очікування, яких не було, саунд-інженер цієї платівки і саунд-продюсер левової частки цієї платівки, і соло-гітарист Олег Аджикаєв прийшов. Також прийшов ще один гітарист, ритм-гітарист, віртуозний музикант Дмитро Кувалін. І що вам сказати? Це треба слухати!" - каже Андрій Хливнюк. 

9 лютого "Бумбокс" продовжить тур на підтримку альбому "Таємний код. Рубікон". Наразі анонсується 6 виступів у Дніпрі, Івано-Франківську, Луцьку, Тернополі, Хмельницькому та Вінниці.

Нагадаємо, що після випуску першої частини нового альбому, "Бумбокс" дав з вересня по листопад 16 концертів в найбільших містах України.

За результатами експертного чарту "Селекція" 6-13 грудня пісня "Ангела" гурту Бумбокс посіла 4 місце. 

Чарт "Селекція" формується на основі опитування 12 авторитетних експертів музичної індустрії: продюсерів, режисерів, промоутерів, журналістів і фахівців радіо.

Фото: особиста сторінка гурту в фб

Бумбокс презентував другу частину альбому "Таємний код. Рубікон"

Новини по темі