Мобільний додаток

Доки "референдум не відбувся, ніяких іноземців" — Уповноважений Президента України із земельних питань

6.12.2019 р., 15:36

Сьогодні влада перебуває у пошуку компромісів і в режимі національного діалогу, намагаючись знайти ті речі, які мають об’єднати навколо концепції земельної реформи. Про це в ефірі Українського радіо розповів Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко.

Програма:
Ведучі:

Роман Лещенко зазначив, що сьогодні триває дискусія навколо концепції земельної реформи.

"В парламенті ми маємо більше 4000 правок. Є різні пропозиції, різні думки і щодо суб’єктного складу, і конкретно щодо концентрації в одних руках, і щодо фінансових інструментів підтримки", — сказав він.

Роман Лещенко зазначив, що президент України Володимир Зеленський сьогодні взяв на себе зобов’язання виступити модератором цього процесу. "Він окреслив червоні лінії. Вони зводяться до того, якщо суспільство побоюється іноземців і допуску їх до обігу земель сільськогосподарського призначення, значить це питання виноситься на референдум і український народ сам вирішить це питання. До того моменту, поки референдум не відбувся ніяких іноземців", — сказав Уповноважений Президента України із земельних питань.

"В режимі пошуку компромісу можна дойти до тієї редакції, яка влаштує більшість суб’єктів саме такого ринку. І в цьому основна суть реформи. вона повинна бути в інтересах більшості. Але очевидно, що будуть ті, кого вона взагалі не влаштує", — сказав він.

Нагадуємо, що 13 листопада 2019 року у першому читанні Верховна Рада прийняла за основу проект Закону № 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", який пропонує скасувати мораторій на продаж землі. 

Джерело: pixabay

Доки "референдум не відбувся, ніяких іноземців" — Уповноважений Президента України із земельних питань

Новини по темі