Мобільний додаток

Збиратимемо людей з усієї України, щоб примусити президента відмовитися від ідеї розпродажу с/г землі — Тимошенко

6.12.2019 р., 10:09

Земля — останній ресурс, який залишився в України. Тому українці повинні зняти рожеві окуляри й побачити усю небезпеку від законопроєкту про ринок сільськогосподарської землі. Про це в ефірі Українського радіо розповіла голова партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко зазначила, що рішення про розпродаж української землі персонально прийняв президент України Володимир Зеленський.

"Зеленський робить це в інтересах міжнародних спекулятивних фінансових структур, в інтересах кланової системи в Україні, яка вже прибрала до рук мільйони гектарів, він служить не народові України", — сказала вона.

Юлія Тимошенко зазначила, що вони не просто блокуватимуть парламент, не просто перешкоджатимуть у парламенті прийняттю цих "повністю нищівних для України законів про розпродаж сільськогосподарської землі", а закликатимуть українців до мирних протестів.

"Я закликаю всіх людей, які розуміють небезпеку, слухати наші повідомлення. Ми будемо збирати людей з усієї України в Києві для того, щоби примусити президента відмовитися від ідеї розпродажу сільськогосподарської землі", — сказала Юлія Тимошенко.

Читайте також: Ринок землі не може бути відкритим для іноземців без закону про референдум – Підласа

Вона підкреслила, що Зеленський віддав України в руки зовнішнього управління. "Вони зачищають Україну остаточно", — додала вона. 

Нагадаємо, що понад 40 політичних і громадських організацій, які виступають проти продажу землі, об'єдналися в Національний штаб захисту рідної землі.  Зазначено, що до складу штабу увійшли представники політичних партій і рухів, наукових і професійних спілок, волонтерських і ветеранських організацій, також партія "Батьківщина".

Верховна Рада України може розглянути законопроєкт про запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення 16-20 грудня.

Джерело: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/

Збиратимемо людей з усієї України, щоб примусити президента відмовитися від ідеї розпродажу с/г землі — Тимошенко

Новини по темі