Мобільний додаток

Звичайні розрахунки і сталеві нерви: українська команда електрокарів перемогла на міжнародних перегонах у Німеччині

3.12.2019 р., 14:35

Українська команда електрокарів EcoFactor перемогла на перегонах Eco Grand Prix серії GERMANY 24H 43 європейські команди. Як розповів в ефірі Радіо Промінь засновник команди Сергій Вельчев, перемога української команди – це звичайні розрахунки, розуміння скільки машина витрачає і з якою швидкістю треба рухатися.

"Це класичні перегони, які стосуються витримки водіїв та витримки техніки. Різниця між перегонами традиційних бензинових машин та електромобілів лише в тому, що на сьогоднішній день швидкість електромобілів трохи нижча для того, щоб заряду вистачило на довше. Але це вже доводить, що електромобілі – це сьогодення, а не якесь далеке майбутнє", – розповів Сергій Вельчев.

За його словами, перемога української команди – це з, адже ти розумієш, що машина може їхати набагато швидше, бачиш, як тебе обганяють інші команди, хочеш їх об’їхати, але не маєш такої можливості, тому що треба їхати згідно плану. І ми впоралися з цим, адже якби витрачали на три вата більше, а це дуже маленька потужність, ми би не виграли".

"Наша середня швидкість була 65 кілометрів на годину. Стратегія полягає в тому, що один водій має проїхати не більше восьми годин загалом і не більше чотирьох годин підряд. Там були різні машини, різні класи і є перемога в абсолюті, а також перемога у своєму класі. В нашому класі було 12 машин і ми їх всі об’їхали. Також були й потужніші машини, тому це показує, що стратегія та розрахунки "рулять", – підсумував Сергій Вельчев.

Українська команда EcoFactor здобула перемогу в міжнародних гонках електромобілів Eco Grand Prix серії GERMANY 24H. Гонка тривала рівно 24 години, за цей час могли змінюватися водії, але не автомобіль. Команду EcoFactor на машині Tesla очолив її засновник Сергій Вельчев.

Фото - Новое время

Звичайні розрахунки і сталеві нерви: українська команда електрокарів перемогла на міжнародних перегонах у Німеччині

Новини по темі