Мобільний додаток

У Будинку звукозапису відбудеться шостий концерт "Я — віртуоз!": що готують учасники проекту

28.11.2019 р., 17:45

У Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться шостий концерт у рамках Національного мистецького проекту "Я — віртуоз!". 29 листопада юні віртуози на одній сцені з всесвітньовідомим Симфонічним оркестром Українського радіо під орудою народного артиста України Володимира Шейка виконають твори світових класиків.

Програма:
Ведучі:

На концерті "Я — віртуоз!" звучатиме музика Нікколо Паганіні, Генрика Венявського, Фелікса Мендельсона, Франца Шуберта у виконанні юних талантів із Києва, Харкова, Львова.

Двоє учасників концерту, лауреати міжнародних конкурсів фаготистка Олена Потарикіна (Харків) та скрипаль Назар Шутко (Львів) розповіли про свої відчуття перед концертом.

Назар Шутко: "Я буду грати концерт Паганіні № 1, це обробка А. Вільгельмі. Для мене це найцікавіший концерт у моєму виконанні. На YouTube я не бачив жодного такого якісного запису, щоб зрівняти. Це буде для мене новинкою. Це в мене дебютний виступ, бо я виступав багато де, але в Києві вперше".

Олена Потарикіна: "Коли я почула звук фаготу, я відразу закохалася в цей інструмент та вирішила, що 100 % буду грати на саме ньому. Гратиму концерт Гуммеля. Цей концерт вважається стандартним. Його має зіграти кожен фаготист, бо це показує його рівень. Це насправді важкий твір, але дуже красивий. Мені дуже цікаво його грати, бо багато міжнародних конкурсів потребують знання цього концерту". 

Читайте також — Володимир Шейко про "Я – Віртуоз!": хочемо вийти на рівень нацвідбору "Євробачення юних музикантів"

Концерт "Я — Віртуоз" відбудеться 0 19. 00 в Будинку звукозапису за адресою: Київ, вул. Леоніда Первомайського, 5в.

Перший канал Українського радіо та Радіо Культура, а також телеканал "UA: Культура" транслюватимуть концерт наживо. Ведуча — Галина Бабій. 

"Я – Віртуоз!" – це національний проєкт, в якому беруть участь талановиті українські діти – виконавці академічної музики, лауреати і володарі Гран-Прі всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів.

Ілюстративне фото 

У Будинку звукозапису відбудеться шостий концерт "Я — віртуоз!": що готують учасники проекту

Новини по темі