Мобільний додаток

Ми маємо реалізовувати передвиборчу програму Зеленського – представниця Кабміну в Раді Олена Шуляк

20.11.2019 р., 12:05

Представником Кабміну у Верховній Раді призначено Олену Шуляк, народну депутатку, заступницю голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, заступницю голови фракції партії "Слуга народу". В ефірі Українського радіо вона розповіла, які задачі ставить перед собою на новій посаді.

Олена Шуляк розповіла, що вбачає серед своїх завдань налагодження комунікацій між комітетами та контроль.

"Першою своєю задачею я вбачаю налагодження комунікацій між комітетами, між групами фракційними, між робочими групами, між міністерствами та працівниками комітетів для вирішення певних завдань, – розповіла вона. – Друга задача – це задача, яка стосується і контролю свого роду. Ми, депутати, приймаючи законопроєкт, хотіли б бачити, як Кабмін починає його реалізовувати, чи вчасно готуються підзаконні нормативні акти, чи готуються постанови тощо".

Найсерйознішим законопроєктом депутатка назвала законопроєкт про відкриття ринку землі. Саме через нього зараз точаться найбільші дискусії, і тому йому виділяють найбільше уваги.

"Тому на цьому та наступному тижні проходять по всій Україні круглі столи та конференції національного рівня для того, щоб усі зацікавлені сторони максимально могли обговорити це питання. На 4 грудня плануються великі парламентські слухання з цього питання, щоб максимально були враховані усі правки та пропозиції", – анонсувала Олена Шуляк.

Вона переконана, що наразі завданням фракції "Слуга народу" є реалізація передвиборчих обіцянок президента Зеленського та партії "Слуга народу".

"Ми є єдиною командою, і я не вбачаю іншого шляху, окрім того, що ми маємо реалізовувати усе те, що було написано у виборчій програмі президента Зеленського, і у нас також. Якщо ми писали, що у нас відкриватиметься ринок землі, ми маємо цю обіцянку виконати", – вважає депутатка.

Фото: umoloda.kiev.ua

Ми маємо реалізовувати передвиборчу програму Зеленського – представниця Кабміну в Раді Олена Шуляк

Новини по темі