ДругаРіка

Борис Кушнірук розповів, чому Україна може поки що не розраховувати на транш МВФ

14.11.2019 р., 20:22

Голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Борис Кушнірук заявив, що за результатом візиту місії Міжнародного валютного фонду, яка сьогодні розпочала свою роботу в Україні, транш можуть надати Україні не раніше січня 2020 року. Про це він сказав в ефірі Українського радіо.

Програма:
Ведучі:

"Я впевнений, що вони не дадуть ніякої зараз відповіді, і це — нормально. Вони після того, як бюджет буде ухвалено, вони його візьмуть на вивчення і крім того, будуть дивитися, в якій мірі ми взагалі виконуємо програму, і в якій мірі у нас не буде залежності від Коломойського. Тому що, якщо той рівень залежності зберігатиметься, будуть ухвалюватися рішення судами і всіма органами в інтересах  Коломойського, чесно кажучи, на місці МВФ і наших західних партнерів, я б жодної копійки би Україні не дав. Тому що тоді ці кошти будуть іти просто на те, щоб закінчився "період бідності" лише для однієї людини. Тому за таких умов я не очікую, що Україна отримає транш МВФ. Це може бути не раніше січня наступного року, і то, якщо їх повністю задовольнить те, що ми робимо", — говорить Борис Кушнірук. 

Читайте також: Як історія з "Приватбанком" може вплинути на співпрацю з МВФ — пояснює експерт

Нагадаємо, у вересні представники місії МВФ зустрілися з президентом Володимиром Зеленським. Перемови, серед іншого, стосувалися і ситуації навколо "Приватбанку", який був націоналізований в 2016 році. Тоді місія поїхала з України без підписання заключного меморандуму, пообіцявши продовжити роботу над ним за кілька тижнів.

Борис Кушнірук розповів, чому Україна може поки що не розраховувати на транш МВФ

Новини по темі