Мобільний додаток

Ми уже працюємо над другим спільним альбомом — Dima Libra та HORIZON

14.11.2019 р., 15:20

Дмитро Іващенко і Микита Медведєв — двоє талановитих чоловіків, які чують музику по-різному, але шукають шляхи, що об'єднують їхнє почуття прекрасного у спільному проекті Dima Libra та HORIZON. Про їхній останній кліп "Вона", про роботу над піснями в домашніх умовах і про майбутній альбом поговорили з ними в ефірі Радіо Промінь.

Кліп "Вона" насправді дуже атмосферний. Однак спершу була пісня. Розкажіть докладніше про процес її створення.

Дмитро Іващенко: Пісня "Вона" народилася в нас із Микитою. Він показав мені свій інструментальний трек. Проте він потребував голосу. Оскільки я вже не вперше з ним працюю, то Микита запросив мене зробити цей голос, зробити саме пісню. Так і народилася наша "Вона".

Микита Медведєв: Коли ми почали працювати, то одразу зробили три пісні. І "Вона" була однією з цих пісень, яку ми залишили на кращий час, який уже настав.

Дмитро Іващенко: Пісню "Вона" ми записали ще в лютому. І коли в березні вона вже була готова, то ми вирішили, що, мабуть, це не така вже весняна пісня.

Микита Медведєв: Ми приберегли її для осені. Тому саме зараз ми представили українському слухачеві та глядачеві цю пісню разом із кліпом, який також досить осінній за настроєм та кольором.

Тобто пісня "Вона" все-таки мала бути у вашому першому міні-альбомі "Місто"?

Дмитро Іващенко: Ми думали з Микитою, що їй місце в цьому альбомі. Але коли працювали над нею, то паралельно працювали ще над декількома піснями і зрозуміли, що вона дещо не вписується за настроєм. Вона доволі сумна, а ми хотіли перший альбом зробити легким, більш розважальним.

Микита Медведєв: До речі, "Вона" — це перший сингл із нашого наступного релізу. Ми вже працюємо над ним.

 

Де ви знайшли героїню кліпу Анастасію Онищенко?

Дмитро Іващенко: Підготовчим процесом займався я, режисер Богдан Аудінов та продюсер Ліза Свіріденко. У нас була запланована інша дівчина для зйомки в кліпі. Але десь за тиждень до зйомки вона "відпала" з певних причин. І ми дуже швидко шукали їй заміну. Богдан сказав, що дівчина є і вона буде органічно виглядати в кадрі. Мені показали Анастасію. Мене зачепив її погляд. Взагалі нам потрібна була дівчина, яка могла б показати самотність. А самотність можуть показати очі.

Хто головний у вашому тандемі? Як вам працюється разом?

Дмитро Іващенко: Для нас головною є музика.

Микита Медведєв: Ми два різних чоловіки, які бачать і чують музику по-різному. У нас різні почуття прекрасного. Діма слухає одну музику, я — іншу. Ми хочемо знайти спільні шляхи, які об’єднають наші почуття прекрасного. Ми завжди намагаємося підібрати золоту середину, яка подобатиметься й мені, і йому. Це наш спільний проект. Ми хочемо, щоби  в цих піснях була частка кожного.

Дмитро Іващенко: Звісно, ми не знаємо, яка творча або взагалі життєва несподіванка нас чекає. Мені приємно, що цією несподіванкою став мій земляк Микита (Обоє з Донеччини — ред). До речі, він у Києві живе за дві вулиці від мене. Цього я не знав. Зручно ходити до нього додому, де розміщена і його студія. І в таких домашніх умовах ми працюємо над піснями.

Чи буде ваш спільний другий альбом різнитися від першого?

Дмитро Іващенко: Думаю, він буде різнитися в більш якісну сторону. Ми попрацювали над помилками першого альбому. А вони є. Мені здається, що ми якісно будемо відрізнятися щодо матеріалу. Треба працювати над текстами. Микита мені ще в процесі створення першого альбому казав, що треба щось робити з текстами. Каже: "Ти іноді сильно заглиблюєшся, а це нікому не потрібно. Ти в якусь одну тему пішов і ніяк не хочеш із неї вилізти. Треба ширше дивитися в різні боки". У мене був певний період, коли я писав про одне. Цей альбом буде різним, я точно знаю, що він буде не лише розважальним. Там знайдеться місце і для сумних пісень, і для веселих, і для пісень про життя, і про любов тощо. Ми ще працюємо над піснями: не всі вони готові, не всі вони ще написані.

Чи будуть спільні концертні виступи?

Микита Медведєв: Про спільні виступи поки що нічого сказати не можемо. У Дмитра був недавно сольний концерт, де він зіграв і наші пісні. Щодо спільних концертів: ми ще не розуміємо, куди має рухатися наший проект. Зараз ми робимо музику. Ми хочемо робити щось інакше. Я кажу Дмитру: "Є твої сольні пісні. Вони звучать ось так. Але якщо ми працюємо разом, ми маємо робить щось інакше. Я маю робити іншу музику, ти маєш співати та писати інакше". Зараз у планах другий альбом. 

Джерело: glamurchik.tochka.net

Ми уже працюємо над другим спільним альбомом — Dima Libra та HORIZON

Новини по темі