Мобільний додаток

У Києві завтра відбудеться квартирник фіналіста "Голосу країни"

8.11.2019 р., 19:10

Співак Роман Дуда, фіналіст "Голосу країни", завтра відіграє у Києві свій перший сольний квартирник. В ефірі Радіо Промінь він анонсував артистів, які співатимуть разом з ним, а також представив нову пісню "Мріяли ми".

Завтра у Києві відбудеться перший сольний квартирник співака Романа Дуди. Як пояснює музикант, слово "квартирник" не означає, що цей концерт відбудеться десь на квартирі.

"Мені здається, що в першу чергу мова про інтимність обстановки. Мені хочеться, щоб люди, які прийдуть на цей квартирник, почувалися як вдома. Щоб вони випивали, щоб ми спілкувалися. Щоб це була така собі "неформальна формальна" обстановка", – розповів музикант.

Очікується справді незвичний, але вражаючий склад музикантів.

"Завтра ми виступатимемо в складі, де буде дві акустичні гітари і скрипка, ще до всього поруч зі мною на сцені стоятимуть такі артисти як LUKA, як моя дружина Віра Кекелія, а також проєкт Shy", – анонсував Роман Дуда.

Також Роман Дуда представив у прямому ефірі Радіо Промінь прем’єру своєї пісні "Мріяли ми". "Я мрію про те, щоб у нас з дружиною все було добре. І щоб люди слухали нашу музику", – поділився він.

Квартирник Романа Дуди відбудеться в київському THE HOUSE quest and party на Жилянській завтра о 19:00.

Фото з фейсбуку

У Києві завтра відбудеться квартирник фіналіста "Голосу країни"

Новини по темі