Мобільний додаток

Як перевести картину у віртуальну реальність: у Києві відбудеться нетворкінг для митців та IT-шників

23.10.2019 р., 12:24

У Києві завтра відбудеться нетворкінг, на якому зустрінуться представники креативних індустрій та галузі сучасних технологій. Детальніше про це в ефірі Радіо Культура розповіла кураторка платформи для менеджерів Creative Management Camp Тома Лазаренко.

24 жовтня відбудеться зустріч, на якій обговорюватимуть взаємодію мистецтва та сучасних технологій.

"Якщо коротко, це буде зустріч між митцями, ІТ-спеціалістами, медіахудожниками та організаторами фестивалів і різних івентів, які застосовують нові технології в організації фестивалів. Ця зустріч якраз буде присвячена взаємодії традиційного мистецтва та нових форм", – анонсувала Тома Лазаренко.

Подібні зустрічі відбуваються щомісяця.

Такий нетворкінг дозволить познайомити між собою людей з різних галузей та інтегрувати мистецтво у віртуальну реальність, оцифрувати і "вивести його на вулиці", переконана організаторка. Адже подібні тенденції вже спостерігаються в усьому світі. Як приклад спікерка навела Гамбурзький фестиваль, де у віртуальну реальність перевели картину Ван Гога, і кожен охочий міг "поглянути" на цю картину зсередини, опинившись у химерному світі, створеному художником.

"До створення цієї зустрічі мене дуже підштовхнув той факт, що я працюю в проєкті FRONTIER, це фестиваль мистецтва і віртуальної реальності, який проходить у центрі сучасного мистецтва М17, – поділилась Тома Лазаренко. – Тема культурного нетворкінга завжди різна. Він може  відбутися під будь-якою темою, яка може поєднати в одному просторі різних людей, які представляють українську культурну галузь. Це можуть бути музиканти і ІТ-шники, театрали і виконавці. На початку ми проводимо дискусію, щоб надати динаміки розмовам між людьми. А після дискусії відбувається презентація нових проєктів, ідей".

Як зазначає організаторка, ідея була в тому, щоб в одному місці поєднати людей, які ніколи одне про одного не чули.

"Є відомі театральні проєкти, і люди часто не знають своїх же побратимів з сусідньої галузі або сусіднього міста. А так можуть виникнути нові проєкти, які можуть запропонувати щось нове, інноваційне та колабораційне", – зазначила Тома Лазаренко.

Як перевести картину у віртуальну реальність: у Києві відбудеться нетворкінг для митців та IT-шників

Новини по темі