Мобільний додаток

Бумбокс готовий випустити другу частину альбому "Таємний код"

21.10.2019 р., 13:45

Група "Бумбокс" найближчим часом представить другу частину альбому "Таємний Код", на якій буде видано сім пісень. Окрім того, музиканти оприлюднять кліп на пісню "ДШ" з першої частини альбому.

Програма:
Ведучі:

"Друга частина альбому "Таємний код" це така ж кількість пісень, як і в першій частині. Там є один сюрприз. Вже привідкрию завісу — це іспанська версія пісні "Тримай мене", що ще раз записана з групою The Gitas і нові пісні, які ще ніхто не чув: мікс з хіп-хопу, рок-н-ролу, ритм-енд-блюзу, приправлений скрейтчами нашого віртуозного DJ Валіка. Я вже думаю і хочу зняти ще один кліп, крім "ДШ". Я натисну на всіх інших учасників команди і вони погодяться зі мною, і після виходу кліпу "ДШ", ми знімемо відео на пісню "Твій номер" з другої частини альбому", — розповів вокаліст групи "Бумбокс" Андрій Хливнюк в ефірі українського чарту "Селекція" на Радіо Промінь.

 

Тур на підтримку альбому "Таємний код" має стати наймасштабнішим в історії групи "Бумбокс".

 

"В минулому турі нам довелося перенести деякі концерти, але через півроку, без додаткових прес-приводів, ми зіграли ті концерти, і зіграли їх солд аутами. Це була справа технічна, так сталося. Для мене це був шок і удар дуже сильний, тому що музиканти завжди сприймають таке, як небажання слухача йти на концерт, але там були зовсім інші питання і ми їх виправили. Цей тур заявлено як наймасштабніший український тур, під час нього ми зіграємо найбільше концертів Україною, ніж будь-коли за один заїзд — у першій частині їх сімнадцять, і далі буде ще більше. І ми зіграємо їх всі, бо я скучив за вами, я хочу цього! Ці перші концерти, які відбулися, говорять про те, що я маю рацію. Це були фантастичні концерти, люди з інших країн за нами їздять в турі", — каже Андрій Хливнюк.

 

За результатами експертного чарту "Селекція" 11-18 жовтня пісня "Ангела" гурту "Бумбокс" посіла 2 місце. 

 

Чарт "Селекція" формується на основі опитування 12 авторитетних експертів музичної індустрії: продюсерів, режисерів, промоутерів, журналістів і фахівців радіо. 

 

 фото - facebook.com/pg/boomboxfamily

Бумбокс готовий випустити другу частину альбому "Таємний код"

Новини по темі