Мобільний додаток

Євро-2020: де купити квитки на матчі збірної України

20.10.2019 р., 09:09

Як вболівальникам потрапити на головне футбольне свято 2020 року і де купити квитки на матчі збірної України, яка братиме участь у Євро-2020 — про це говоримо в ефірі Радіо Промінь.

Квитки на матчі поки неможливо купити. Етап продажу відкриється 1 грудня. Перший етап пройшов влітку, з 12 червня по 12 липня.

Найважливіше: потрібно купувати квитки тільки на офіційному сайті УЄФА. Якщо ви не хочете, щоб вас обдурили, не купуйте квитків з рук, тому що існує величезна ймовірність, що це буде підробка. Щоб перестрахуватися не варто купувати квитки навіть у тих, кому довіряєте. Вас можуть не пустити на стадіон, якщо ім’я на квитку раптом не буде збігатись з ім’ям, яке є вас на документах.

Квитки потрібно купувати за такою схемою. Спочатку реєструйтеся на сайті УЄФАПодавайте заявку на конкретний матч або на кілька.  Головне правило: не можна потрапити на два матчі в один день. Крім себе, у заявку можна включити ще трьох осіб, згодом їхні імена можна буде поміняти. Лотерею проводитимуть електронно. Заявка може бути задоволена повністю, частково або взагалі не задоволена. Часткова стосується кількість матчів. Якщо ви подали заявку, наприклад, на три гри, то можете отримати квитки не на всі, тобто на дві або на одну. Якщо заявка задоволена, кількість квитків точно не зріжуть: хотіли купити чотири квитки, чотири і отримаєте.

УЄФА поділив квитки на три цінові категорії. Перша категорія — місця по центру. Друга — по кутах. Третя — за воротами. Вартість квитків на груповий етап і 1/8 фіналу з одним чвертьфіналом у Баку варіюватиметься від 30 євро за третю категорію до 125 євро за першу. В інших містах-господарях доведеться заплатити від 50 до 185 євро за квиток залежно від категорії. На чвертьфінал — 75-225 євро. Найдорожчі ціни на матч-відкриття у Римі. На півфіналі і фінал, матчі відбудуться у Лондоні, квитки будуть від 85 євро до 595 євро.

Збірна України, швидше за все, гратиме у Мюнхені або у Будапешті. У Баку, Бухаресті та Будапешті квитки будуть дешевшими, і це "на руку" українським вболівальникам. В УЄФА вважають, що купівельна спроможність мешканців Азербайджану, Угорщини та Румунії є нижчою, ніж інших країн або міст.

З грудня розпочнеться продаж пакетів квитків на конкретні збірні або ж до фіналу. Цей пакет називається "Йди за командою". При оформленні заявки у вас буде шанс погодитись на альтернативний варіант. Наприклад, якщо ви купуєте квитки третьої категорії, ви можете дати згоду, щоб в разі чого вам розподілили сусідні квитки. Якщо ціна не так важлива, краще вибрати іншу категорію. Тоді будете претендувати і на першу, і на третю.

Навіть можливий перепродаж квитків. Ближче до Євро-2020 УЄФА запустить відповідну платформу, яка дозволить вболівальник продавати і купувати один одному квитки за номіналом. Ця функція запрацює у квітні, коли розпочнеться перший етап продажу квитків, оскільки до тог моменту стануть відомі всі учасники Євро-2020.

Зауважимо, Чемпіонат Європи-2020 відбудеться у 12-ти містах: Римі, Амстердамі, Більбао, Бухаресті, Будапешті, Копенгагені, Дубліні, Глазго, Баку, Мюнхені, Санкт-Петербурзі та Лондоні. Усього УЄФА виділив для вболівальників 2,5 млн квитків.

Нагадаємо, збірна України 14 жовтня достроково вийшла на чемпіонат Європи-2020 з кваліфікаційної групи В.

Фото — uefa

Євро-2020: де купити квитки на матчі збірної України

Новини по темі