Мобільний додаток

Головна мета, щоб любили українську мову — розробниця гри "СловоГрай" Ольга Породько-Лях

19.10.2019 р., 19:00

"СловоГрай" — креативна й унікальна, легка і швидка методика вивчення української під час підготовки до ДПА та ЗНО, а також розважальна й лінгвістична гра для всіх охочих. Ініціаторка, авторка, упорядкувальниця гри "СловоГрай" Ольга Породько-Лях в ефірі Українського радіо розповіла про особливості цієї методики.

Ольга Породько-Лях розповіла про те, як їй спало на думку вчити дітей до ЗНО в ігровій формі: "Вимоги до складання ЗНО постійно підвищуються, винятків більше, аніж правил. Яку сукупність знань має мати дитина в 11 класі, щоб так легко скласти ЗНО? Це нелегко. Школярам потрібно згадувати багато правил. У мене виникла ідея: а чому мову не відчувати? Чому мову не відчувати емоціями? Мова —  це живий механізм. Найперша мета —  щоб українську мову любили і говорили нею, не боячись. А для цього треба було грати, а не тільки вчити". 

Ольга Породько-Лях заначила, що "СловоГрай" — це спосіб долати мовний бар’єр, можливість уявити мову цілісною структурою.

"Я хочу побільше залучити вчителів, хочу, щоб ця гра однозначно була у кожній школі", — сказала вона.

Поки що "СловоГрай "в тестувальному режимі, триває апробація. Проте і зараз можна грати та вчитись за цією методикою.

"Ми тепер створили клуб гравців, куди запрошуємо всіх. І дорослих також. Ця гра розрахована на годину. Чому? Півгодини граємо, 15 хвилин тестуємо, а 15 хвилин вивчаємо граматику", —  розповіла Ольга Породько-Лях

Детальніше про "СловоГрай" можна почитати тут


Джерело: Фейсбук 

Головна мета, щоб любили  українську мову — розробниця гри "СловоГрай" Ольга Породько-Лях

Новини по темі